Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nowa wersja strony kiedy wystartuje??? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nowa wersja strony kiedy wystartuje??? (/Temat-Rozwiazane-Nowa-wersja-strony-kiedy-wystartuje-2423)



[Rozwiązane]Nowa wersja strony kiedy wystartuje??? - Mateusz794 - 27-02-2010 15:28

Witam!W czasie wczorajszego restocku nie udało mi sie nic zdobyć(przepełniony serwer nieodpowiednia godzina itp.)Czkałem czekałem aż poszedłem spać.I teraz mam pytanie kiedy bedzie pełna wersja lockerz.com(słyszałem że ma być tam sklepik 24\h(nie byłoby problemu z restockiem)I jeszcze 1 pytanko ile bedzie kosztowac jakaś gra słyszałem ze cny mają drastycznie wzrosnąć.Pilnie oczekuję odpowiedzi!


RE: Nowa wersja strony kiedy wystartuje??? - joke16 - 27-02-2010 15:43

Nie wiem kiedy będzie pełna wersja Lockerz podobno w marcu, ale to nie jest pewne, ceny mają wzrosnąć od 4 do 8 razy lecz nie ma się czym przejmować, ma być kilka a nawet kilkanaście sposobów zdobywania PTZ .


RE: Nowa wersja strony kiedy wystartuje??? - Magnus - 27-02-2010 20:11

Nawet jak ceny wzrosną no to liczba zdobywania ptz sie zwiekszy i prawdopodobnie wyjdzie na to co jest teraz Smile


RE: Nowa wersja strony kiedy wystartuje??? - Sony_st - 27-02-2010 20:26

(27-02-2010 15:43)joke16 napisał(a):  Nie wiem kiedy będzie pełna wersja Lockerz podobno w marcu, ale to nie jest pewne, ceny mają wzrosnąć od 4 do 8 razy lecz nie ma się czym przejmować, ma być kilka a nawet kilkanaście sposobów zdobywania PTZ .

potwierdzone jest już że 4x wzrosną więc 8 odpada
dojdą jeszcze gry w których będziemy zdobywać ptz


RE: Nowa wersja strony kiedy wystartuje??? - Magnus - 27-02-2010 20:32

Ciekawe czy za gry tak jak za filmy 2/4 ptz czy coś więcej mogli by dac 3/6 Wink


RE: Nowa wersja strony kiedy wystartuje??? - KamilZioom - 27-02-2010 20:36

juz sie nie moge doczekac Tongue


[Rozwiązane][Rozwiązane]Nowa wersja strony kiedy wystartuje??? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.