Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile juz klikacie? i ile zarobiliscie..:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ile juz klikacie? i ile zarobiliscie..:) (/Temat-Ile-juz-klikacie-i-ile-zarobiliscie-24227)

Strony: 1 2


Ile juz klikacie? i ile zarobiliscie..:) - adrianos - 06-09-2008 11:58

Jestem ciekaw jak dlugo zajumujecie się tym sposobem zarobku i ile juz zarobiliscie. Ja siedzę w tym 1,5 roku i zarobilem ok 200 zl.. nie wiem czy to duzo czy mało z porownaniu do innych


- DSTR - 08-09-2008 21:37

ja kilka miechów i zarobiłem... NIC Big Grin sparzyłem się na paytc, buxear i innych scamach... w sumie zarobiłem i zaraz straciłem 120 zł :/ i teraz zaczynam od nowa... ale już mniej intensywnie.


- BizNET - 08-09-2008 21:59

Uhh Panowie coś wam słabo idzie.


Z czasem wyrobicie sobie nosa do tych biznesów ;-)


- jozio94 - 09-09-2008 06:17

Ja klikkam od połowy lipca, najpierw zainwestowałem w FoxCash (na szczęście nie dużo), a teraz całkiem sporą sumkę (coś koło 160$) w NeoBux :-P


- Marszalll - 12-09-2008 15:53

Ja się bawię w to od kwietnia tego roku i zarobiłem ogólnie jakieś 80pln... ale zainwestowałem, wypłaciłem refbacki, pożyczyłem pograbniakowi :cry: ...
tak naprawdę to całą kasę zacząłem zarabiać jakieś 1,5 miecha temu... już miałem skończyć z tym bo wydawało mi się, że się ani grosza nie doczekam.. a tu nagle jedna wypłata, zaraz druga i jakoś poszło :-|

Teraz na koncie mam 1.50pln... ale nie jest źle :]


- DSTR - 12-09-2008 21:16

marszal, jestem lepszy, mam dwa złote Big Grin i nic poza tym...


- RONIN - 12-09-2008 21:40

DSTR napisał(a):marszal, jestem lepszy, mam dwa złote Big Grin i nic poza tym...




ja do kwietnia klikalem tylko w 1 buxie - bux.to
od tego czasu zaczolem zwiekszac ilosc buxow - obecnie klikam na 20-stu kilku
pieniadze hm podliczywszy $ na ap i na pp - to zarobku lacznie ok 350$
inwestycje - crewbux - jak narazie tylko 1 bux ale na 1 raczej sie nie zakoncza:-)


- Zeratul - 12-09-2008 21:41

Ja zajmuję się buxami od drugiej połowy sierpnia tego roku.
Wypłaciłem do tej pory 5 PLN Big Grin
Na razie wszystko co zarobie zainwestuje spowrotem w reffy :]


- Terher - 05-10-2008 19:47

ja klikam od polowy sierpnia i jak narazie jeszcze NIC nie zarobiłem, ale w wielu BUX-ach zbliżam się do wypłaty.


- tipak - 06-10-2008 19:07

Ja zarabiałem na innych forach też... Zarobilem już 120$ około