Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do widzenia :) może kiedyś jeszce wrócę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Do widzenia :) może kiedyś jeszce wrócę (/Temat-Do-widzenia-moze-kiedys-jeszce-wroce-24215)



Do widzenia :) może kiedyś jeszce wrócę - Zcna - 05-09-2008 15:55

Witam , powoli odchodzę z get-paid jeszcze tylko spłacę dług Tomcizetowi i zwijam sie. Dzięki za miłą współpracę chwile dobre i gorsze za ludzi którzy tu są , szczególnie Makaj z którm miło się rozmawiało , Tomsh z którym nie jeden meczyk zagrałem i wielu innych.... oraz Administracji chcę podziękować za kawał dobrej roboty , widać że chłopak ma głowe na karku i wie co robi. Życzę wam samych sukcesów w zarabianiu mam nadzieje że nikt do mnie nie ma żadnego żalu i nikomu nie przysporzyłem żadnych problemów i nikomu się nie naraziłem. Oceniam swoją postawę za pozytywną i mam nadzieje że tak pozostanie. Pozdrawiam wszystkich :-)

Zcna , Thomson :arrow:


- piechu - 05-09-2008 15:57

szkoda ze odchodzisz
powodzenia w realu


- Tomsh - 05-09-2008 18:30

Życzę szczęscia i realnego zarobku :-)
No i własnej chaty (^^ wiesz o co mi chodzi pewnie :-) )
Cytat:Tomsh z którym nie jeden meczyk zagrałem
Mam nadzieje że nie jeden jeszcze zagramy :-)
Pozdro i 3maj się


- BizNET - 05-09-2008 21:10

A ja dla Ciebie rangę nową grzałem :lol:

Szkoda że odchodzisz...

Mam nadzieję że będziesz wpadał do nas, nie koniecznie w celu zarobku a dla towarzystwa :-)
Trzymaj się!


- Zcna - 05-09-2008 21:22

Napewno wpadnę , i mógłbym tu jeszcze siedzieć , ale postanowiłem coś zmienić w sensie zarobku i życia prywatnego to jest mój główny cel który mam nadzieje wypali :-)


- mjs17 - 05-09-2008 21:25

dzięki za wspólną współprace i powodzenia ;-)


- tomciozet - 05-09-2008 22:06

Niemiła to informacja :-( ale trzeba to uszanować. Powodzenia! 8-) :arrow:


- dzelagr - 05-09-2008 22:08

do widzenia Ludziku :-( wróć jeszcze :-)


- jozio94 - 06-09-2008 07:11

Żegnaj... Odwiedzaj te forum ja będziesz mógł.
PS. Ale na forum o fifie i hamachi to jeszcze będziesz? :?:


- Marszalll - 06-09-2008 07:24

Zcna, masz silną wolę... ja się od tego uzależniłem...

wielkie EMA!!