Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dyskusja na temat e-naj.pl - czy to legalne i bezpieczne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dyskusja na temat e-naj.pl - czy to legalne i bezpieczne? (/Temat-Dyskusja-na-temat-e-naj-pl-czy-to-legalne-i-bezpieczne-24188)

Strony: 1 2


Dyskusja na temat e-naj.pl - czy to legalne i bezpieczne? - moody - 02-09-2008 18:42

No więc zaczne od tego, że jestem człowiekiem ostrożnym z natury, a oszustwa których doświadczyłem na tym forum oraz wogóle w necie, tymbardziej mnie na to uczulają - stąd ten temat.
Jak ktoś nie wie o czym rozmawiamy to niech wejdzie na strone i już bedzie wiedział. Zainteresowałem się tematem bo musicie przyznać jest trochę dziwne, żeby ktoś dawał tyle kasy za zakładanie kont na naszej-klasie. Osobiście założenie 100 kont zajmuje mi godzinke, więc wychodzi 5zł/h, czyli przyzwoita płaca. Tylko, że w sumie nie wiadomo co sie z tymi kontami dzieje, a w związku z tym czy na pewno jest to bezpieczne i nie będzie żadnych problemów.
W tym celu przejrzałem regulamin i znalazłem coś takiego:

"Działania Użytkownika polegające na próbie destabilizacji Serwisu stanowią czyn zabroniony w myśl obowiązujących przepisów. Administrator jest wówczas uprawniony do podjęcia stosownych czynności, w tym zmierzających do naprawienia poniesionej przez niego szkody. "

Nie znam się na tym za bardzo, ale tysiące nowych kont to chyba obciążenie dla serwera i bazy danych, nawet takiego ogromnego serwisu jak nasza-klasa nie?A to może prowadzić właśnie do destabilizacji, bo chętnych będzie do tego projektu przybywać. Wątpie też, aby nasza-klasa wiedziała, że takie coś ma miejsce
Mozliwe, że uznacie mnie za głupka, że szukam dziury w całym, ale mimo to chciałbym poznać Waszą opinię. Zapraszam do dyskusji


- Zcna - 02-09-2008 19:24

Myśłe że jak oni mają serwery w setkach albo tysiącach terrabajtów to takie obciążenie dla nich to nic bynajmniej narazie , możliwe jest również że to Administracja naszej-klasy zleca takie czynności na lepszą reklame typu " Mamy już 100 milionów użytkowników" i może to prowadzić do sprzedaży naszej-klasy za już nie miliony ale miliardy. I tysiące czy setki tysięcy złotych które wydacą na taką kampanie to dla nich jak splunąć.


- Nero1324 - 02-09-2008 21:30

A jak jest z tymi e-mailami? Do każdego konta trzeba zakładać nowy e-mail np. na Interii?? :-?


- Zcna - 02-09-2008 21:40

Nie gdzieś tutaj ktoś mi dawał linka do takiej poczty spamowej ale nie pamiętam jaki to temat był


- makaj - 03-09-2008 06:11

Wiesz co to jest spam?

Cytat:Zabrania się również rozsyłania spamu i niezamówionej informacji handlowej oraz uprawiania działalności komercyjnej, reklamowej, promocyjnej itp.
Cytat:7.9. W przypadku zablokowania Konta przez Administratora, założenie nowego Konta wymaga uprzedniej zgody Administratora.

Tyle w temacie.
Jak ktoś za 5zł zamierza tworzyć tony śmieci to osobiście kopnę go w tyłek Undecided


- alo250 - 03-09-2008 06:27

Według mnie chodzi o program o nazwie GG HAL v1.0 tylko wersja pod nasza klase bo autor tego programu coś takiego zrobił


- moody - 03-09-2008 08:32

A co to ten gg hal?

[ Dodano: 2008-09-03, 09:41 ]
makaj napisał(a):Wiesz co to jest spam?

Cytat:Zabrania się również rozsyłania spamu i niezamówionej informacji handlowej oraz uprawiania działalności komercyjnej, reklamowej, promocyjnej itp.
Cytat:7.9. W przypadku zablokowania Konta przez Administratora, założenie nowego Konta wymaga uprzedniej zgody Administratora.

Tyle w temacie.
Jak ktoś za 5zł zamierza tworzyć tony śmieci to osobiście kopnę go w tyłek Undecided

Punkt 7.9 odpada bo chodzi tutaj o konto rzeczywiste, kont fikcyjnych można mieć do woli. Ale jeśli rzeczywiście ma to służyć do spamowania to nie mam zamiaru się w to bawić


- alo250 - 03-09-2008 14:50

wpisz w google bo ja raczej adesu nie moge podać


- makaj - 03-09-2008 16:09

moody napisał(a):Punkt 7.9 odpada bo chodzi tutaj o konto rzeczywiste, kont fikcyjnych można mieć do woli. Ale jeśli rzeczywiście ma to służyć do spamowania to nie mam zamiaru się w to bawić

Skąd to wziąłeś, że odnosi się on tylko do kont rzeczywistych?


- moody - 03-09-2008 19:26

Z regulaminu naszej klasy - "można posiadać 1 konto rzeczywiste oraz 1 lub więcej kont fikcyjnych", coś takiego mniejwięcej pisze.