Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: AP (/Temat-AP-24184)



AP - Keitaro - 02-09-2008 14:46

Witam !

Mam powarzną sprawe ,ponieważ nic nie mogę zrobić na AP ponieważ chcą PIN a ja żadnego nie podawałem ,tylko samo hasło .. Jak mam zdobyć ten PIN ? Proszę was o pomoc !
Pozdrawiam


- piechu - 02-09-2008 14:47

napisac do supportu trzeba


- JereManU - 02-09-2008 14:47

Podawałeś ten PIN podczas rejestracji i informowali Cię, abyś go zapamiętał. Poza tym wielokrotnie pisano o tym na forum.
Proszę używać funkcji Szukaj.


- Keitaro - 02-09-2008 14:53

Tak ,tylko mi zakładał ktoś inny AP a teraz mówi że to pomyłka i mnie nie zna :/ nie pamięta co wpisał i kręci a mam za dużo do stracenia aby nowe założyć.. piechu jeżeli możesz to napisz w jaki sposób mam do nich napisać i co jeżeli znasz angielski.. A JareManU sory za spam..


- piechu - 02-09-2008 14:59

niestety jestem zielony z angielskiego :?:


- megorasz - 02-09-2008 15:46

Hello.
I have a problem. I don't remember my Transaction PIN. And I don't remember answer my security questions. Could you help me?

Nie wiem czy to jest poprawnie 8-) ale jak miałem ten sam problem i tak do nich napisałem, to mi pomogli :idea:


- Keitaro - 02-09-2008 16:07

kk thx Wink


- RedBull - 04-09-2008 16:49

megorasz napisał(a):Hello.
I have a problem. I don't remember my Transaction PIN. And I don't remember answer my security questions. Could you help me?

Nie wiem czy to jest poprawnie 8-) ale jak miałem ten sam problem i tak do nich napisałem, to mi pomogli :idea:

Myślę, że support nic z tym nie zrobi.
Secruity questions są po to aby odzyskać hasło lub np. pin.
Jeśli nawet nie pamiętasz odpowiedzi na pytania, to możesz zapomnieć o pinie.


- JereManU - 04-09-2008 16:55

Cytat:Jeśli nawet nie pamiętasz odpowiedzi na pytania, to możesz zapomnieć o pinie.

U mnie się udało.


- megorasz - 04-09-2008 21:00

JereManU napisał(a):
Cytat:Jeśli nawet nie pamiętasz odpowiedzi na pytania, to możesz zapomnieć o pinie.

U mnie się udało.

u mnie też 8-) inaczej nie pisałbym że mi pomogli kolego