Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
banitom STOP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: banitom STOP (/Temat-banitom-STOP-24116)

Strony: 1 2 3


banitom STOP - BizNET - 28-08-2008 15:06

Witam

Wchodząc do Getpaid często osoby które dostały bana mają popularne tematy dzięki czemu zdobywają poleconych nawet gdy mają już oficjalnego bloka na forum.


Proponuję by osoba która dostaje bana dożywotniego nie miała również korzyści z tego forum czyli kasujemy reflinka banita a wstawiamy linka "kogoś" kto nie ma bana.


Co wy na to?

Proszę również o komentarze na czyje linki ewentualnie mieli byśmy podmieniać? Może 2 osoby która napisała coś w temacie? Proszę o propozycje


- RONIN - 28-08-2008 16:19

jestem za i uwazam ze to bardzo dobre rozwiazanie:-)
oddalem glos na tak:-)


- Tomsh - 28-08-2008 16:30

Ja jestem za tym, zeby zrobic takie konto "forumowe" i ludzie mogliby się pod nim rejestrowac zamiast pod "banitów". No i zyski dla admina/forum ewentualnie (jakby się cos więcej uzbierało) reklama forum, albo zapłata za wszystko co trzeba opłacic ^^
Takie moje zdanie :-) Zaznaczam : tak


- dzelagr - 28-08-2008 19:08

tez zaznaczyłam tak :-) i uważam że pomysł Tomsha jest bardzo dobry ;-)


- surprise666 - 28-08-2008 19:08

Jestem tego samego zdania co Tomsh

A co ze starymi banitami?
Uporządkować troche będzie roboty ale nie było zbyt dużo banów...bodajże....


- makaj - 28-08-2008 19:54

Kto by niby klikał na tym koncie forumowym...?


- BizNET - 28-08-2008 20:06

nikt bo chyba nie trzeba klikać by wypłacać?

Osobiście byłbym za tym by dostawał link np: jeden z VIPów


- Tomsh - 28-08-2008 20:10

Cytat:Kto by niby klikał na tym koncie forumowym...?
Cytat:nikt bo chyba nie trzeba klikać by wypłacać?
Byleby było i luzik ^^
Kasa się będzie zbierac, a Bad (taki skrócik zrobiłem od BizNET) by tylko wypłatki zlecał :-)
Cytat:Osobiście byłbym za tym by dostawał link np: jeden z VIPów
Nie za bardzo jestem za tym pomysłem... Vipów jest kilku/nastu ( 8-) ) i mogłoby się to skonczyc kłutnią etc.


- BizNET - 28-08-2008 20:56

A może założę specjalny temat dla takich akcji i tam będą statystyki wypłat z tych kont itd... Później pieniądze rozda się na konkursy itd.

Co Wy na to?


- Damien - 28-08-2008 21:00

Moze można by było wybrać jakiegoś buxa co malo kto jest w nim ktos z forum i zeby zapisało sie tam z 20 userów i te wszystkie pieniadze sły by na forum i konkursy itp...