Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Fake E-maile - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Fake E-maile (/Temat-Rozwiazane-Fake-E-maile-2410)



[Rozwiązane]Fake E-maile - Mozzilek - 27-02-2010 13:00

Witajcie Smile

Mam do Was pytanie odnośnie Fake Emaili.

Zaczynając na lockerz juz wcześniej miałem swoje 6 maili i jak dowiedziałem się że można mieć 5 emaili na jedno IP (gospodarstwo) to powysyłałem do siebie zaproszenia i w niektórych kontach podałem wymyślone dane.

Czy takie e-maile są uznane za fake ?

Jeśli tak to czy przyznac się że oszukiwałem ?


RE: Fake E-maile - Magnus - 27-02-2010 13:08

Tak bo po twoim IP poznają ze to ty robiłeś.Lepiej sie przyznać jak masz do stracenia dużo ptz


RE: Fake E-maile - Mozzilek - 27-02-2010 13:13

No ale jeśli w regulaminie jest wyraźnie napisane że może być 5 e-maili na jedno gospodarstwo (z czego wywnioskowałem że na jedno IP bo mieszkam w domu w mieście nie na wsi), to chyba nie jest fake.


RE: Fake E-maile - QoorChuck - 27-02-2010 13:21

Nie ma określonej nigdzie liczby 5.

Jest tyle, że każdy domownik może mieć swoje konto a jak ktoś jest rumunem to może mieć 150.


RE: Fake E-maile - oskar2222 - 27-02-2010 13:21

no własnie w regulaminie pisze ze moze byc 5 emaili na jedno gospodarstwo(ip)


RE: Fake E-maile - Baczex - 27-02-2010 13:24

Nie jest napisane że na jedno IP, tylko że "każdy domownik może mieć swoje własne konto", a ty nie zrobiłeś na domowników tylko na osoby fikcyjne. Więc odpowiedz Sobie sam na swoje pytanie Wink


RE: Fake E-maile - Mozzilek - 27-02-2010 13:41

aha rozumiem już wszystko Smile Dziekuje za pomoc, można zamknąć.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Fake E-maile - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.