Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Turniej FIFA 08 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Turniej FIFA 08 (/Temat-Turniej-FIFA-08-24088)

Strony: 1 2 3


Turniej FIFA 08 - braders2 - 26-08-2008 09:59

Elo chciałem zaproponować organizacje turnieju FIFA 08 :-) . Na czym on by polegał. Każdy chętny uczestnik musiał by wpłacić 1$ za uczestnictwo. :-D Osoba, która wygra cały turniej zabiera całą pulę :lol: Komentarze mile widziane :-|


- sebolek321 - 26-08-2008 10:10

Ja nie gram :lol:

Sory Undecided Ogólnie pomysł fajny tylko bym wolał 0,5$ tak jakoś mniej się wydaje...


- braders2 - 26-08-2008 10:17

no ale ap nie ma możliwości przesyłania 0,5$ Big Grin


- Zcna - 26-08-2008 10:20

Spoko pomysł tylko na forum może ze 4 osoby znajdziesz co grają ja bym proponował jak będą 4 osoby zrobić grupe 4 osobową w której gra każdy z każdym 1 mecz bez dogrywek 2 najlepsze osoby wychodzą z grupy i grają finał. I jestem chętny tylko niech ktoś mi pożyczy 1$ na AP bo akurat nie mam oddam jak wygram turniej. :-P


I Proponuje takie oto zasady:

-Przy wpisywaniu wyniku Nalezy WKLEIC SCREENA

Zabronione jest używanie bugów:
- Nie wolno wkręcać bezpośrednio z rzutu rożnego do bramki.
- Nie wolno wrzucać piłki z rzutu rożnego na poprzeczkę .
- Nie wolno używać zagrania q+w ze swojej połowy, bramki bezpośrednio po takim zagraniu nie będą uznawane || nie doliczamy żadnych bramek

Ustawienia gry:
- Rozdzielczość przystowowana do Sprzętu
- SZYBKOSC GRY : NORMALNA !!!!
- Poziom Klasa światowa (World Class)
- kartki, spalone i kontuzje włączone
- Czas połowy 6 min.


Gramy bez patcha.


- Tomsh - 26-08-2008 10:30

Jestem na nie :-P Mam zbyt nierówny staż w tej grze, aby jeszcze grac o kase...
Może poprostu zagramy turniej o nic?braders2, jestes taki pewny że wygrasz?? :-P Może zagramy w kilku naraz (jeśli się da :-> )
Ja się nie pisze na płacenie 1$ bo wiem, ze byłby to stracony $. Podsumujmy:
Zcna gra w tą gre ponad rok, wiec jakie widzicie szanse na wygraną z nim :->
Grajmy za free:-)

PS. Ja jestem spłukany, więc takie jest moje zdanie :mrgreen:


- braders2 - 26-08-2008 10:31

można i za free a ja nie jestem pewny, że wygram Zcna jest pewny :-D


- Tomsh - 26-08-2008 10:56

no własnie, czyli po co będziemy mu pakowac kieszenie? :->

[ Dodano: 2008-08-26, 12:02 ]
Cytat:- Nie wolno wkręcać bezpośrednio z rzutu rożnego do bramki.
a da się tak?
Cytat:- Nie wolno wrzucać piłki z rzutu rożnego na poprzeczkę .
j/w
Cytat:- Nie wolno używać zagrania q+w ze swojej połowy, bramki bezpośrednio po takim zagraniu nie będą uznawane || nie doliczamy żadnych bramek
a co to za kombinacja? :-?
Cytat:- SZYBKOSC GRY : NORMALNA !!!!
na jakiej graliśmy ostatnio? Bo nie wiem :-?
Cytat:- Poziom Klasa światowa (World Class)
- kartki, spalone i kontuzje włączone
- Czas połowy 6 min.
jak to ustawic?
Cytat:Gramy bez patcha.
Cytat:-Przy wpisywaniu wyniku Nalezy WKLEIC SCREENA
tego wogole nie rozumiem, chyba nikt nie będzie się kłucił tutaj o wynik


- Zcna - 26-08-2008 11:21

wiem wiem Tomsh tak napisałem gdzie wszędzie jest

Ustawienia gry ustawiasz w ustawieniach w fife

q+W to podanie na dobieg Górą jak grasz barceloną manu milanem 90% tych zagrań z własnej połowy kończy sie bramką tak grają Ci którzy nie potrafią grać dołem jak ja na dzień dzisiejszy :->

Da sie wkręcać bezpośrednio z rzutu rożnego i to wcale nie trudno 10 mniut ćwiczeń i to opanowane.

Wrzucanie piłki na poprzeczke to musisz mieć gracz który dośrodkowuje piłke odchodzącom czyli z jednej strony lewonożnego z drugiej strony prawo nożnego i wtedy przesuwasz strzałką na maksa do bramki wciskasz A na 3/4 mocy piłka spada na poprzeczke i w 99% przypadków spada na głowe napastnika który naciśnie ze 3 razy D i bramka pewna to jest bug błąd w fife

[ Dodano: 2008-08-26, 12:27 ]
Bez patcha chodzi o patcha EA w którym są uaktualnione skłądy z przerwy transferowej. JAk ty masz patcha ja nie to nie pogramy wogóle nas nie połączy będzie pisaać że składy online sie niezgadzają czy coś takiego

[ Dodano: 2008-08-26, 12:29 ]
Tomsh nie gram w fife 08 ponad rok gdzieś os Listopada , Grudnia 2007 a teraz nie jestem w formie musiałbym ze 5 godzin poćwiczyć i dopiero moge grać o pieniądze


- Tomsh - 26-08-2008 12:12

Cytat:Tomsh nie gram w fife 08 ponad rok gdzieś os Listopada , Grudnia 2007 a teraz nie jestem w formie musiałbym ze 5 godzin poćwiczyć i dopiero moge grać o pieniądze
dobra tu troche przedobrzyłem ale nei zmienia to faktu ze masz większy staz :-)
ja w fife gram tylko czasami, więc z wami nie mam szans Sad

Apropo:
braders2, graty ^^

[ Dodano: 2008-08-26, 13:14 ]
A po drugie, cięzko jest grac na laptopie, bo moge nacisnąc max 2 kalwisze na raz (znaczy 2 zostaną wykonane, a naciskac moge wszystki :-P ) czyli z rzutu wolnego q+d, juz strzałki nie nacisne zeby podkręcic^^


- krolu116 - 26-08-2008 15:16

Dobry pomysł :idea: Ja bym się na to pisał 8-) Tylko na czyje konto by kasa powędrowała jako do "puli nagród"?