Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oskarżony Pogrebniak - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Oskarżony Pogrebniak (/Temat-Oskarzony-Pogrebniak-24080)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- makaj - 28-08-2008 22:17

[email protected]


- megorasz - 02-09-2008 08:47

BizNET napisał(a):Jeśli nie wzbogacisz się do 30 sierpnia to owszem pogadamy 8-)...

i co? 8-) pogadaliście?


- BizNET - 03-09-2008 16:51

Czy komukolwiek zwrócił pieniądze?

Wieczorem będę miał więcej czasu to opiszę kolejne etapy


- alo250 - 03-09-2008 22:59

Ja jeszcze nie zobaczyłem ani 1$ na swoim koncie


- dzelagr - 04-09-2008 08:28

chyba nikomu jeszcze nie oddał :evil2:


- Nero1324 - 04-09-2008 21:22

I nie odda moim zdaniem... :evil: Złodziej zawsze pozostanie złodziejem!!! :roll:


- BizNET - 08-09-2008 14:12

Witam Was


Przepraszam że tak długo to trwało.

Rozmawiając z pogrebniakiem przed 30 sierpnia wnioskowałem iż odda Wam pieniądze.. Tak też zapewniał iż maksymalnie do 2 września. Jest już 8 września i pieniędzy jak nie było tak nie ma...

Więc tak. Zaczerpnąłem kilku rad oraz przedstawiłem pewnej osobie fakty z tego forum wzięte. Otóż ja jako administrator czy inni użytkownicy forum mogą zgłosić się jako świadek przestępstwa/oszustwa. Oczywiście z tym nie ma problemu. Jutro z Tym kimś kto służy mi często pomocą od strony prawnej, zgłoszę to na policji.
Jednak znając nasze polskie prawo to na tym może się skończyć i aby tak się nie zakończyła nasza historia o złodzieju wychodzę do Was z ogromną prośbą.

Proszę Was jako oszukanych o zgłoszenie sprawy na policję. Zostałeś oszukany/a na kilka $? Nie opłaca się iść?
OTÓŻ NIE!!

Opłaca się bo tu nie chodzi o pare zł... Czy nie poprawiło by Wam humoru wiadomość że taki złodziej ma przez Was problemy? Dla mnie osobiście była by to wielka satysfakcja.
Zgłoszenie sprawy nic nie kosztuje.

Idąc na komisariat proszę powiedzieć iż ktoś zaproponował Ci dobrą prowizję w zamian za pożyczkę na X dni.
Nie musicie wspominać nic o zarabianiu przez internet gdyż jest to zbieżne ze sprawą.

Warto przygotować informacje takie jak: IP sprawcy/ email AP/ kwotę/ ap swojego konta itd.

Ja osobiście dowiem się jeszcze od kolegi co macie mówić by było w miarę najlepiej dla Was (poszkodowanych)

Aha... osoby nie posiadające ukończonych 18 lat musiały by się stawić z prawnym opiekunem.

IP pogrebniaka to: 193.59.53.2 (numery IP nie są danymi tożsamości, więc mogę go publikować bez zgody) IP jest stałe... Policja nie będzie mieć najmniejszych problemów ustalenia złodzieja.



Hmm a może komuś szkoda chłopaka i tego nie zgłosi ?
Dla potwierdzenia że ten człowiek jest złodziejem mogę przedstawić konto "fernando.89" które jest klonem konta "pogrebniak"
Około 30 sierpnia wystawił on aukcję sprzedaży dolarów z AP. Temat został skasowany zaraz po tym jak go zweryfikowałem.
Proszę się nie łudzić że to niewinny człowiek... OSZUST!! i złodziej do tego bezczelny!


PS. Wszystkie osoby które zgodzą się wystąpić przeciwko niemu dostaną niebawem informacje dotyczące tego jak najlepiej sprawę opisać.

PS2. przepraszam za ewentualne błędy w wypowiedzi ale bardzo spieszę się ..


- ReXXX - 10-09-2008 18:21

BizNET,
Powiem jedno zdanie Gratuluje dotarcia do sprawy 8-)


- BizNET - 10-09-2008 18:31

Hmm tak bym tego nie nazwał.

Że tak powiem jestem w pewnym sensie bezradny :roll:

Ale nie wszystko stracone gdy oskarżeni zgłoszą to :idea:


- ReXXX - 12-09-2008 18:15

BizNET, Wystarczy zgłoszenie i ma chłopak problemy :->

A jaka kara może być za takie duperele :-P