Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oskarżony Pogrebniak - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Oskarżony Pogrebniak (/Temat-Oskarzony-Pogrebniak-24080)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- Pogrebniak - 26-08-2008 10:20

RONIN napisał(a):i co dzieciaku brak argumentow ???
bo narazie na podane argumenty potrafisz wyzywac i obrazac oraz wyskakiwac z lekcja pisania .....( polonista bez szkoly sie znalazl hahahaha) oraz wynalezc infantylne wymowki - nic wiecej nie potrafisz....
wiesz nie wiem czy pan polonista bieze pod uwage fakt ze piszac szybko mozna robic bledy - bo ty oczywiscie ich nie robisz i to jest zbyt trudne pomyslec i wziasc pod uwage wszystkie opcje i rzeczy - takze polecam 1 pomyslec a pozniej komentowac

weź się zamknij psie bo wkurza mnie twoje wymądrzanie, a dzieciakiem to może ty jesteś bo normalny człowiek dał by sobie spokój a ty cały czas piszesz niepotrzebne posty :evil:


- BizNET - 26-08-2008 10:23

RONIN, Wiem iż to ciężkie do zrozumienia ale niestety na świecie trafiają się zakały ludzkości które nie rozumieją pewnych nawet banalnych rzeczy.

Naprawdę szkoda sobie nawet psuć nerwów na rozmowę...



Cytat:to nie twój biznes kiedy oddam i jak oddam :evil: , sam najlepiej wiem co mam zrobić, więc zamilcz w tym temacie


Ty wiesz co masz robić? Więc rozumiem że kradzież jest całkiem pod kontrolą i wszystko jest ok?

Cytat:niedługo wzbogacę to wtedy pogadamy

Jeśli nie wzbogacisz się do 30 sierpnia to owszem pogadamy 8-)...


To tyle z mojej strony. Proszę nie komentować na tą chwilę. Poczekamy jeszcze do końca wyznaczonego czasu.


- RONIN - 26-08-2008 10:24

Pogrebniak napisał(a):
RONIN napisał(a):i co dzieciaku brak argumentow ???
bo narazie na podane argumenty potrafisz wyzywac i obrazac oraz wyskakiwac z lekcja pisania .....( polonista bez szkoly sie znalazl hahahaha) oraz wynalezc infantylne wymowki - nic wiecej nie potrafisz....
wiesz nie wiem czy pan polonista bieze pod uwage fakt ze piszac szybko mozna robic bledy - bo ty oczywiscie ich nie robisz i to jest zbyt trudne pomyslec i wziasc pod uwage wszystkie opcje i rzeczy - takze polecam 1 pomyslec a pozniej komentowac

weź się zamknij psie bo wkurza mnie twoje wymądrzanie, a dzieciakiem to może ty jesteś bo normalny człowiek dał by sobie spokój a ty cały czas piszesz niepotrzebne posty :evil:


juz ci napisalem ze od tego jest forum ze kazdy moze napisac swoje zdanie i nie zabronisz tego nikomu - uczymy sie czytac ze zrozumieniem posty innych.... - mam rowniez nadzieje ze admin wyciagnie odpowiednie konsekwencje wobec ciebie za kierowane pod mojim adresem wylgaryzmy przez ciebie - i widac ze 2 ostrzezenia ktore dostales za obrazanie innych sa mala nauczka dla ciebie
tak jak napisalem na podane argumenty potrafisz tylko wyzywac , obrazac i wymyslac infantylne wymowki wsam raz odpowiednie do twojego poziomu wiekowego - dorosly czlowiek tak sie nie zachowuje i nie postepoje jak ty - ale ludzie co maja myslec o tobie juz mysla dales sie naprawde poznac od bardzo dobrej i pozytywnej strony - ale wiedz ze oszustwem i klamstwem i kretactwem nigdy nigdzie i daleko nie zajedziesz....


- BizNET - 26-08-2008 11:18

Proszę podać adresy AP wszystkich oszukanych (na ewentualny zwrot) Jeśli ktoś nie chce publicznie na forum to proszę o PW


- moody - 26-08-2008 12:10

[email protected]


- alo250 - 26-08-2008 12:54

[email protected]


- dzelagr - 26-08-2008 16:07

[email protected]


- Nero1324 - 26-08-2008 20:33

3$
pożyczone 7 sierpnia
data zwrotu: po 5 dniach czyli 12sierpnia
kwota zwrotu: miało być 5$


PS. Mój adres AP. [email protected]


- DaGoor - 26-08-2008 22:51

[email protected]

Pożyczyłem 3$ a miało być 5$. Wystarczy jak dostane swoje 3$, ale jak dostane 5$ to sie nie obrażę :->


- Marszalll - 27-08-2008 22:26

[email protected]