Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z userem: Pogrebniak - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Problem z userem: Pogrebniak (/Temat-Problem-z-userem-Pogrebniak-24027)

Strony: 1 2


Problem z userem: Pogrebniak - mrw111 - 22-08-2008 15:27

Witam. Dałem ofertę refbacku w firmie buxhot. Jak wiadomo wypłacałem ten refback jeśli ktoś wyklikał już jakieś 120 klików i oczywiście te kliki musiał mieć przed zleceniem wypłaty. User Pogrebniak miał te kliki ale dopiero o ile się nie mylę 31 lipca. A ja wypłatę zlecałem 29 lipca i do dziś jej nie otrzymałem. Tutaj wszystkie dowody które są potrzebne:

[Obrazek: 640873ff1c5d8303m.jpg]

[Obrazek: edb15403ce1f6f2bm.jpg]

Jak wiadomo firma ostatni raz wypłaciła 30 lipca userom a ja ostatnią wypłatę dostałem 28 lipca

No i oczywiście zapomniałem napisać o tym wspaniałym słownictwie używanym przez pogrebniaka..

[ Dodano: 2008-08-22, 16:43 ]
Ponowne używanie niekulturalnego słownictwa...

Pogrebniak napisał(a):
mrw111 napisał(a):Ja sie z tobą kłucić nie będę. I weź opanuj swoje słownictwo. Ja to przekażę adminowi i zobaczymy co on powie. Ale pewnie on przynajmniej raz dwa zrozumie to co ja " próbowałem " tobie wytłumaczyć. Niestety tego nie rozumiesz także co będę się z tobą kłucił??

ja ci kurwa dam że nie zrozumie, będzie się tu dziecko wymądrzać :evil:



- Pogrebniak - 22-08-2008 15:57

mrw111 ty [obraza], ja się tylko upominałem o swój refback a ty zacząłeś się wymądrzać, napisałem do ciebie 2 pw z zapytaniem czy dostanę refback i jak mi odpisałeś, że nie to dałem sobie spokój a ty mi tu wyskakujesz z takim czymś, spadaj na drzewo, najwyraźniej jeszcze jesteś na poziomie dziecka z podstawówki :-> :mrgreen:


ADMIN:///
1 ostrzeżenie za obrazę moderatora



- mrw111 - 22-08-2008 16:19

Pogrebniak, Pisałeś o refback ale ty go chciałeś normalnie wyrwać!!!!! No i nie nazywaj mnie głupim frajerem itp. Sam zobacz na te screeny!!! Ja tobie wszystko tłumaczę a ty jakieś głupie texty.. I gdzie niby pisze że dałeś sobie spokój..Zobacz sobie w dziale refbacku co to znaczy zrozumie na usera oscypek. Zrozumiał o co chodzi. Ale co się będę kłucił. Zobaczymy co na to wszystko admin


- unruhe7 - 22-08-2008 17:12

Mnie [b:-|94745a054]Pogrebniak[/b:-|94745a054], oszukał na co prawda niewielka kwotę ( 1$ ) ale oszustwo jest oszustwem.Po wygraniu przeze mnie aukcji i po wpłaceniu mu kasy miał się zapisać do buxa.I oczywiście sie nie zapisał.
Więc radzę innym uzytkownikom forum uważać na tego delikwenta.
Dowód :
[img:-|94745a054]http://images36.fotosik.pl/3/972a9beb5beef3bam.jpg[/img:-|94745a054]

Zaznaczam ,że opisana przeze mnie sytuacja miała miejsce na forum szuwi,ten sam adres alertpay jednoznacznie wskazuje,że to ta sama osoba.


- dzelagr - 22-08-2008 17:15

dziwne bo jak ode mnie chciał pożyczyć kase i pożyczyłam mu 3$ to podał inny adres AP :evil2:


- BizNET - 23-08-2008 21:42

Hmm tu na forum nie interesują nas relacje między użytkownikami. Jeśli dany użytkownik nie spełnia warunków oferty to premia się nie należy. Nie musicie również wchodzić w dyskusje/kłutnie wiedząc iż macie racje.

Pogrebniak, masz niewyparzony język. Radzę przemyśleć swoje zachowanie i nauczyć się trochę kultury w komunikacji międzyludzkiej.
Jak obaj wiemy to już nie pierwszy Twój raz...


- mrw111 - 23-08-2008 21:43

BizNET, Chyba zamieszczone przeze mnie dowody wyjaśniają że to ja mam rację...


- BizNET - 23-08-2008 21:48

Cytat:Jeśli dany użytkownik nie spełnia warunków oferty to premia się nie należy.


Skoro nie Pogrebniak nie spełnił warunków oferty to zapłata się nie należy. Autor oferty nie jest zobowiązany zapłacić userowi! Bez ponoszenia jakich kolwiek konsekwencji jednak tylko i wyłącznie w przypadku gdy nie został spełniony warunek zawarty w ofercie


- oscypek193 - 23-08-2008 23:07

Ja już mam nie ciekawe wspomnienia z tym userem. Od oszustów mnie wyzywał, za to że doniosłem na spamera, nawet temat założył specjalny, a o kulturze jego wypowiedzi wspominać nie będę.

Co nie co można znaleźć tu:
http://zarabiam.com/topics22/takie-cosik-na-pw-vt4072.htm


- Marszalll - 24-08-2008 05:27

Pogrebniak, kiedy oddasz mi 6$? :-? Termin minął 9 dni temu...