Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
fusek - Spam na PW! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: fusek - Spam na PW! (/Temat-fusek-Spam-na-PW-24022)



fusek - Spam na PW! - noob10 - 21-08-2008 19:16

Chciałem zgłosić spam na PW, przez użytkownika fusek, wysłał mi strony z jakąś erotyką, niby że linki do zapisu!!!

Screen:
[Obrazek: 10a8a0323156c131med.jpg]


- DSTR - 21-08-2008 19:21

Sprawdziłem linki i to rzeczywiście linki do zapisu (tyle, że przez serwis linkbucks), więc gdzie tu masz "erotykę"? A poza tym, prosiłeś o tą wiadomość czy nie (jeśli tak to nie jest spam)? W temacie wiadomości jest "Re:" co sugeruje, że to odpowiedź.


- noob10 - 21-08-2008 19:56

Aha, no rzeczywiście są to linki do zapisó tylko tam trzeba kliknąć to "Skip", ale jak klikne link to przeciez wyświetlają się tam obrazki z erotyką... mogę dac screen..


- fusek1 - 21-08-2008 20:20

ja pierdziele...chlopcze wkleilem Ci linki do zapisu zebys sobie wybral firmy ...bo masz na forum oferte....a linki z linkbucks.com bo jestem w pracy i innych nie mialem pod reka;/;/ co za...


- mrw111 - 21-08-2008 20:39

fusek, Powiedzmy że z tym
fusek napisał(a):a linki z linkbucks.com bo jestem w pracy i innych nie mialem pod reka;/;/
Trochę przesadziłeś Tongue Po prostu dodatkowy zarobek dla ciebie TonguePTongue ale kłucić się nie będę


- fusek1 - 22-08-2008 07:49

jaki dodatkowy zarobek? 4 kliki to nawet nie byloby 0.00000000001$ heh, bylem w pracy i nie mialem innych linkow pod reka, wiec wyslalem mu pierwsze lepsze - bo w linkubkcs.com mam linki wszystkich firm gdzie klikam:-)) tak latwiej;p


A co do nazwy tego tematu to chlopcze drogi - SPAM jest wtedy gdy Ty nie wyrazasz zgody na otrzymanie wiadomosci od innego uzytkownika , Ty zapisujac sie wyraziles na to zgode a po drugie to wstawiajac swoja oferte w odpowiedni dzial tez wyraziles na to zgode!!!


Dlatego rzadzam usuniecia tego tematu i ukarania oskarzyciela, gdyz nie pozwole sobie na to , aby 15 letni chlopiec niemajacy zadnego fundamentalnego pojecia o funkcjonalnosci for ani internetu obrazal mnie i moje dobre imie mowiac ze spamuje!


- BizNET - 22-08-2008 10:21

Z tego co zrozumiałem wiadomość jest odpowiedzią na ofertę zamieszczoną na forum?
Wiadomość została wysłana wyłącznie do jednej osoby a to że podlinkowana innymi stronami leży w dobrym imieniu osoby która tą wiadomość napisała.

Dla przykładu podam: niekulturalne wypowiedzi, błędy ortograficzne itd zawarte w wiadomości PW, nie koniecznie muszą być SPAMem. Świadczą one natomiast iż nadawca jest niekulturalny i ma np: dysleksję.


Dla tego z tych informacji które tu wyczytałem sprawę odrzucam


- fusek1 - 26-08-2008 12:31

To jak z ta sprawa?
dostane jakies odszkodowanie?
mimo wyjasnienia tej sprawy czuje sie urazony przez tego chlopca


- BizNET - 26-08-2008 12:46

Cytat:To jak z ta sprawa?
dostane jakies odszkodowanie?
mimo wyjasnienia tej sprawy czuje sie urazony przez tego chlopca

W takim razie proszę złożyć pozwanie dotyczące publicznego naruszenia dobrego imienia bądź dóbr osobistych, w najbliższym sądzie okręgowym np: w Warszawie:-|

Pozdrawiam


fusek - Spam na PW! - Killer - 11-03-2011 01:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.