Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
road2tosuccess Plan - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: road2tosuccess Plan (/Temat-road2tosuccess-Plan-24012)



road2tosuccess Plan - ketchup1 - 21-08-2008 10:07

200% After 15 Days (Instant Withdrawal)
Plan Spent Amount (US$) Profit (%)
Advanced 10.00-10000.00 200.00
No deposits for this plan

Witam Czym się różni ten plan od tego

10% Daily For 15 Days (Instant Withdrawal)
Plan Spent Amount (US$) Profit (%)
Medium 1.00-10000.00 10.00
No deposits for this plan

Wiadomo że zyskami ale czy jest jakieś większe ryzyko. Czy mogą mi nie wypłacić bo zainwestowałem 4 $ w pierwszy plan wypłacili mi 6 $ i chciałbym teraz 10 $ zainwestować w drugi plan ale nie wiem czym to się różni i czy można drugi raz inwestować.


- Tomsh - 21-08-2008 10:20

Cytat:Czym się różni ten plan od tego
Cytat:Wiadomo że zyskami
Oprócz tego jeszcze tym że:
- w pierwszym planie wypłacasz dopiero po 15 dniach (i dostajesz wtedy 200% sumy którą zainwestowałes)
-w tym drugim dostajesz codzien 10% tego co zainwestowałes przez 15 dni (czyli po 15 dnaich 150%, codziennie możesz wtedy zlecac wypłate)
Inwestowa drugi raz możesz, nawet w tym samym czasie :-)
Cytat:Czy mogą mi nie wypłacić
Mogą :roll: ale nie muszą, jeśli jest to nowy system, to zazwyczaj wypłaca, a jeśli juz stary (miesiąc to już stary) to nei wiadomo. Ja nie polecam Ci takiego typu zarobku. Ja na tym już trochę straciłem, ale możesz miec szczęscie Tongue