Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]zarabiam.com + serwer CS ?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]zarabiam.com + serwer CS ?! (/Temat-Zamkniety-Lockerz-Forum-eu-serwer-CS-2396)

Strony: 1 2


RE: zarabiam.com + serwer CS ?! - `Floower! - 07-03-2010 18:36

Dobry pomysł , znalazła by się kasa na opłacanie ?


RE: zarabiam.com + serwer CS ?! - Sony_st - 07-03-2010 18:49

(07-03-2010 18:20)Zythus napisał(a):  Admin, może i head adminem byłby. Ale 1 admin na serwa? Nie sądzę Smile. Na każdym serwie jest kilku adminów Big Grin

napisal z kolegami robi więc raczej nie 1


RE: zarabiam.com + serwer CS ?! - Faber - 08-03-2010 10:57

Nie chce wydac na serwer nie wiadomo jakich pieniedzy. Mysle o 10-14 slotach. Jaki host ? Napewno nie gametec.pl, raz sie na nich przejechalem. Odpowiada mi gry.wilan.pl Naprawde niskie pingi, za mała cene. Co do adminow, napewno to ja byłbym H@. Kumple otrzymali by adminow bez niektorych flag, ktore nie sa im potrzebne. Admin forum, jezeli tylko by chcial mialby admina od ręki, jeżeli nie moze byc to poprostu slot.

@Flower
Kasa na oplacanie.... Na jeden miesiac napewno. Jest nas trzech (ja +2 kumpli). Mysle ze 10zl miesiecznie, ewentualnie 15zl to nie jest wygórowana kwota, a grało będzie sie fajnie.

Co do platformy. Oczywisci Steam + NS. Dlaczego ? Moze dlatego, ze moj brat nie ma steama Wink, albo poprostu dlatego ze wiekszosc graczy gra na NS.

Mam nadzieje, że sprostowałem troszke.


RE: zarabiam.com + serwer CS ?! - Killer - 08-03-2010 11:33

racja nie kazdy ma steama mi pasuje jak najbardziej


RE: zarabiam.com + serwer CS ?! - DonHoracy - 12-03-2010 13:13

Gościu słaby sposób na rozreklamowanie serwera znalazłeś... I co będzie po miesiącu? Będą na nim grali gracze i reklama zniknie bo już Ci nie będzie potrzebna... Dla mnie pomysł dno chyba że dasz pieniądze za serwer adminowi i all będzie na niego.


RE: zarabiam.com + serwer CS ?! - Admin - 02-05-2010 22:31

już powstał serwer założony przez inne osoby tak więc zamykam ten temat.


[Zamknięty][Zamknięty]zarabiam.com + serwer CS ?! - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.