Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]zarabiam.com + serwer CS ?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]zarabiam.com + serwer CS ?! (/Temat-Zamkniety-Lockerz-Forum-eu-serwer-CS-2396)

Strony: 1 2


[Zamknięty]zarabiam.com + serwer CS ?! - Faber - 27-02-2010 11:13

Witam,
ostatnimi czasy myslalem z kumplami zeby kupic serwer CS, nie jakis kox, tylko taki zeby pograc. FFA/TP ewentualnie 4FUN. Pewnie niektorzy z was wiedza jak trudno w dzisiejszym swiecie o graczy na takim serwerze. Wiec moj pomysl, czy moze pytanie brzmi : Czy owy serwer moznaby dołączyc jako serwer zarabiam.com ? Chodzi mi o to, iz na serwerze umieszczone bylyby roznego pokroju reklamy. Hud, say, wall etc. Oczywiscie wszystko w granicach zdrowego rozsadku. Chcialbym uzyskac odpowiedz glownie od administratora, czy zgodzilby sie na to przedsięwzięcie Big Grin.

Krótko mówiąc :
Ja kupuje serwer, info jest na forum (gametracker np.), a na serwerze info o forum.

Wszystko do ustalenia, lecz jak wyżej, prosze o odpowiedz administratora.

PS
Chciałbym również dodac, iż mam pojecie o AMXX. To nie będzie mój pierwszy serwer.


RE: zarabiam.com + serwer CS ?! - Faber - 27-02-2010 14:02

~~~~~~~~~F5~~~~~~~~~`


RE: zarabiam.com + serwer CS ?! - Athemis - 27-02-2010 14:34

Dla mnie pomysł spoko.
W CS'a gram to mogę zmienić serwer i pograć z ludźmi, którzy bawią się w Lockerz Big Grin


RE: zarabiam.com + serwer CS ?! - Goghe - 07-03-2010 01:09

Imo pomysł dobry, ale nie zapomnij o 47/48 ;p


RE: zarabiam.com + serwer CS ?! - Zythus - 07-03-2010 11:44

Słotów nie potrzeba dużo, 24 wystarczy Big Grin
Można zrobić FFA, Steam/Non steam
Oczywiście adminów na serwie miałaby ekipa forum:
Admin, SM, Moderatorzy, Tutorzy Smile
Albo Ci, co ogarniają i mają pojęcie o amx Big Grin


RE: zarabiam.com + serwer CS ?! - Admin - 07-03-2010 12:37

na pewno nie Wink chyba że byś go opłacał Zythus, nie wiem czy zauważyłeś ale to
pomysł Fabera i to on opłaca serwer, więc to chyba oczywiste że on byłby head Adminem. Wydaje mi się ze nawet 10 slotów by wystarczyło.
Jeśli będziesz miał Faber więcej info to pisz śmiało.


RE: zarabiam.com + serwer CS ?! - Kalis - 07-03-2010 15:47

moim zdaniem pomysł fajny ale kto by miał płacić za serwer ?


RE: zarabiam.com + serwer CS ?! - Sony_st - 07-03-2010 17:40

kalis przeczytaj pierwszy post dokładnie


RE: zarabiam.com + serwer CS ?! - oskar2222 - 07-03-2010 18:00

pomysł całkiem spoko Big Grin


RE: zarabiam.com + serwer CS ?! - Zythus - 07-03-2010 18:20

Admin, może i head adminem byłby. Ale 1 admin na serwa? Nie sądzę Smile. Na każdym serwie jest kilku adminów Big Grin