Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]ptzplace.lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]ptzplace.lockerz.com (/Temat-Rozwiazane-ptzplace-lockerz-com-2395)



[Rozwiązane]ptzplace.lockerz.com - Nayare - 27-02-2010 10:45

Witam, po jakże burzliwym wieczorze na tsSmile Otóż normalnie odswiezajac strone, ktora sie po prosta za chuja nie chciala zaladowac od 10 minut przed restockiem to nawet z redeem mnie nie chcialo przekierowac. Teraz rano patrze, a stronka nadal nie dziala. Choć byłem mocno przygotowany, odswiezalem i komunikowalem sie na ts, nie moge zrozumiec tego bledu. Ciasteczka wyczyszczone, przegladarka google chrome to samo, komp zresetowalem, a co za tym idzie i polaczenie, a nadal mam ten sam problem.


RE: ptzplace.lockerz.com - Magnus - 27-02-2010 11:12

Spróboj na innej przeglądarce opera np.


RE: ptzplace.lockerz.com - Nayare - 27-02-2010 11:25

To samo:|


RE: ptzplace.lockerz.com - Nayare - 27-02-2010 17:24

Przepraszam za double post, ale juz wiem o co chodzi. Po prostu dostalem bana (jest to pewne) na ptzplace.lockerz.com, ale oczywiscie za nic Smile Moze po prostu za czesto odswiezalem strone, bo czasami z nudow moglem odswiezac ile wlezie i chyba pomysleli, że używam refresh botow. Narazie napisalem do nich mail, wiec czekam na odpowiedz.


RE: ptzplace.lockerz.com - Magnus - 27-02-2010 20:07

Temat do zamknięcia


[Rozwiązane][Rozwiązane]ptzplace.lockerz.com - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.