Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy z BuxNie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Problemy z BuxNie (/Temat-Problemy-z-BuxNie-23935)

Strony: 1 2


- termit01 - 15-08-2008 18:36

No postów mam 15 i nie świcę tak jak on i się wymondrzam


- Wercyngetoryx - 15-08-2008 18:37

termit01 napisał(a):niech cie mój wiek nie obchodzi a oleju to ja mam tyle ile trza heh lepiej popatrz na siebie !
Postów 8 i świci heh

to że mam 8 postów to nic nie znaczy, i tak jestem mądrzejszy od ciebie :-> bo nie mam większych problemów z angielskim w przeciwieństwie do ciebie :mrgreen:


- Sniechu - 15-08-2008 18:39

termit01 napisał(a):No postów mam 15 i nie świcę tak jak on i się wymondrzam
,

No nie wymĄdrzasz się i nie świEcisz tak jak on, ale on Ci tylko zwrócił uwagę a ty mu od razu, że się wrąca w nieswoje sprawy... Jak piszesz temat to każdy może Ci odpowiedzieć co myśli, nie ma, że on nie może nic napisać... Proponuję temat do kosza...

Wercyngetoryx napisał(a):to że mam 8 postów to nic nie znaczy

Już masz 9 :mrgreen:

A tak BTW:

termit01 napisał(a):niech cie mój wiek nie obchodzi a oleju to ja mam tyle ile trza heh lepiej popatrz na siebie !
Postów 8 i świci heh

Mógłbyś trochę popracować nad ortografią i interpunkcją, w zdaniu nie ma żadnego znaku interpunkcyjnego oprócz wykrzyknika na końcu! To aż razi w oczy!

JereManU, możesz usunąć mój post



- JereManU - 15-08-2008 18:40

Proszę bez OT, bo warny polecą.


- termit01 - 15-08-2008 18:40

Ta co ty nie powiesz ? Świcisz że dłużej klikasz ode mnie.Może zostawię to bez komentarza
A jeżeli chodzi że jesteś mądrzejszy ode mnie to tylko dlatego że musisz byc odemnie o wiele starszy


- szymek00 - 16-08-2008 11:45

Jaki piękny i radosny temacik :-| :-| :-| Aż się chcę poczytać


- noob10 - 18-08-2008 08:40

Hej no chłopaki widzę, że tylko się tu kłócicie, kto tu jest starszy a kto młodszyTongue... ale na pytanie chłopaka (termit01) nie odpowiedzieliście:-) (czyżby skleroza??:-)

A więc:

Cytat:After you request for payment your account will be audited to make sure you aren't violating the TOS.

Your payment is being proccesed. Processing time: 2-5 working days if payout is via AlertPay, 14 days if payout is via Cheque.

To oznacza, że wypłata jest juz realizowana i że wypłate na konto powinieneś otrzymać w ciągu 2-5dni... A i żebyś się zapoznał z TOS jak chceszTongue

Undecided Undecided


- Pawel__16 - 18-08-2008 09:52

aby zapoznac sie z TOS trzeba znac angielski ;-)