Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak zweryfikować konto w AP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: jak zweryfikować konto w AP (/Temat-jak-zweryfikowac-konto-w-AP-23913)

Strony: 1 2 3 4


jak zweryfikować konto w AP - ketchup1 - 13-08-2008 21:09

Założyłem konto i nie umiem go zweryfikować a na angielskim się tak bardzo nie znam ;]


- nataniel1975 - 14-08-2008 08:18

AlertPay potrzebuje od Ciebie kopii 1 dokumentu ze zdjęciem i 1 dokumentu potwierdzającego Twój adres. Poniżej lista akceptowanych dokumentów.

Dokumenty ze zdjęciem

Driver’s license (prawo jazdy)
Passport (paszport)
Country ID (dowód osobisty)
State/Provincial ID (dowód stanowy)

Z listy wyżej wybierasz 1 (jeden) dokument i podobnie jak z dokumentem potwierdzającym adres robisz skan w formacie graficznym. Musi być wyraźny. W przypadku dokumentów dwustronnych (np. dowód osobisty) skanujesz obie strony. Ważne jest aby było zdjęcie i data ważności dokumentu.
Dla osób, które nie mają 18 lat może być tu problem, gdyż z regulaminu AlertPay wynika, że akceptują osoby pelnoletnie, czyli od 18 lat w górę. Jeśli nie masz 18 lat, to najlepiej skorzystać z danych kogoś z rodziców do założenia konta, lub po prostu nie weryfikować.

Dokumenty potwierdzające adres:

Phone bill (rachunek telefoniczny, może być za abonament tel. komórkowego)
Bank Statement (umowa z bankiem na prowadzenie konta)
Credit card statement (umowa kredytowa, umowa karty kredytowej)
Utility Bill (rachunek za prąd, za gaz, za czynsz, itd.)

Z powyższej listy wybierasz 1 (jeden) dowolny dokument i go skanujesz, akceptowane są formaty graficzne typu .jpg, .gif, .png, itd. Nie może być pdf. Jeśli wybierzesz którykolwiek z rachunków, nie może być późniejszy niż sprzed 3 miesięcy.
Ja użyłem kopii faktury za abonament telefonu komórkowego z Ery. Zeskanowałem nieopłacony (bo płacę przez internet rachunki) i został zaakceptowany.

Zeskanowane dokumenty ładujesz na konto AlertPay, czyli:

Logujesz się do AlertPay
W menu “Overview” poniżej swojego adresu email klikasz na link “Become Verified”
Wybierasz rodzaj dokumentu “Document Types” na dole, w tabelce zaznaczasz odpowiednie pole, klikasz “Next”
Zaznaczasz typ dokumentu chcesz przesłać i ładujesz przygotowany plik z dysku swojego komputera
Przesyłasz dokument, przycisk Upload
Powtarzasz tą procedurę z drugim dokumentem
Weryfikacja konta trwa bardzo szybko, w moim przypadku 1-2 dni. Zakończenie weryfikacji oznacza, że w menu “Overview” zniknie link “Become Verified” a nazwa Twojego konta (typ konta) będzie kończył się jako “Verified”, czyli zweryfikowane.


- Sniechu - 14-08-2008 08:23

nataniel1975, a czy na polskim prawie jazdy nie ma przypadkiem adresu? Tak mi się coś wydaje, chociaż pewny nie jestem, bo jeszcze swojego nie mam :roll:


- nataniel1975 - 14-08-2008 08:39

Jest adres. I można użyć zamiast dowodu.


- Sniechu - 14-08-2008 08:44

nataniel1975 napisał(a):Dokumenty ze zdjęciem

Driver’s license (prawo jazdy)

nataniel1975 napisał(a):Jest adres.

No to skoro jest to dokument ze zdjęciem i zawiera adres może można zeskanować tylko prawo jazdy? Czy wystarczy zrobić zdjęcia czy trzeba zeskanować??


- ketchup1 - 14-08-2008 10:56

;p a nie wiecie np. jak będę dostawał powiedzmy 1000 $ miesięcznie z buxa to mogą mi tą kasę zabrać bo niezweryfikowane ? czy jakby np. było 10 000 $ to wtedy zabierająTongue


- JereManU - 14-08-2008 10:57

Praktycznie przy 400$ miesięcznie będą kazali Ci zweryfikować konto.


- ketchup1 - 14-08-2008 11:16

dobra będę się tym martwił jak będę zarabiał 400 $ miesięcznie Tongue a nie można dać legitymacji jak się nie jest pełnoletnim ? Bo nie jestem pełnoletni.


- JereManU - 14-08-2008 11:23

ketchup1 napisał(a):a nie można dać legitymacji jak się nie jest pełnoletnim ?

:mrgreen:

Pamiętaj na przyszłość - czytaj zawsze regulamin serwisu przed rejestracją.


- ketchup1 - 14-08-2008 11:33

jakby serwis był polski to bym czytał a angielski mam w ***** jak i cała tą amerykę tylko $ od nich lubię