Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Coś" do 180zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: "Coś" do 180zł (/Temat-Cos-do-180zl-23912)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- Tomsh - 14-08-2008 10:23

Cytat:o juz wiem .... nie masz samochodu, to zaczekaj az więcej sie uzbiera i kupisz sobie Wink a za tyle to malucha już mozesz sobie kupić
powiedzmy, że na samochód zbieram oddzielnie :-P
Cytat:zakop w skarpecie
to jest nawet kusząca propozycja, tylko z tymi zerami może róznie byc :-P
Cytat:BizNET, a co ty prawka nie masz czy osiemnastki?
18 :-) (tyhyhy, nie pytajcie skad wiem Tongue)
Cytat:Chociaż mam już 16 lat więc mógłbym sobie prawko A1 zrobić i jeździć takim cackiem bez oszukiwania
W sumie mógłbys, a rejestrowanie na motorower jest troche niebezpieczne. Łatwo zauważyc ze jedziesz 125-tką, a jak to policja wyczuje to już przejechane...

Środek transportu już mam (nie rower Tongue) więc (jak narazie) nie zamierzam kupowac czegos innego :-)
Cytat:Kupuj Sheeshe i se jara
to mogłoby byc dobre :-)


- BizNET - 14-08-2008 20:58

Cytat:BizNET, a co ty prawka nie masz czy osiemnastki? :-|

prawka ? Lubię jeździc na dziko :idea:

Cytat:18 :-) (tyhyhy, nie pytajcie skad wiem Tongue)

Hah!! Nie muszą pytac bo nie wiesz :mrgreen:


Cytat:W sumie mógłbys, a rejestrowanie na motorower jest troche niebezpieczne. :evil: Łatwo zauważyc ze jedziesz 125-tką, a jak to policja wyczuje to już przejechane...

Jeśli tniesz 170 to owszem ale jeśli jedziesz normalną prędkością to nie mają prawa :-P Zresztą aprilia tworzy taki sam model w wersji 50cc więc taka rejestracja wymaga wyłącznie znajomego w rejestracji. Konsekwencje mało prawdopodobne... :-)


- Tomsh - 14-08-2008 21:06

Cytat:Cytat:
18 (tyhyhy, nie pytajcie skad wiem Tongue)



Hah!! Nie muszą pytac bo nie wiesz
strzelałem :->
Cytat:Jeśli tniesz 170 to owszem ale jeśli jedziesz normalną prędkością to nie mają prawa
mojego kumpla złapali chociaz jechał normalną prędkością :-) tylko że on miał enduro i to 50-tke a nie 125. Posprawdzali i na przegląd odesłali :-P
Cytat: taka rejestracja wymaga wyłącznie znajomego w rejestracji
nawet nie zawsze :-)


- BizNET - 14-08-2008 21:44

Cytat:nawet nie zawsze :-)

Mówię tu o sprytnej osobie:-)


Cytat:mojego kumpla złapali chociaz jechał normalną prędkością :-) tylko że on miał enduro i to 50-tke a nie 125. Posprawdzali i na przegląd odesłali :-P


Chyba kolega jest bajkopisarz :-P Na przegląd odeślą jeśli ma nie aktualne lub nie opłacone itd itp. W przypadku kiedy ewidentnie widzą że silnik jest większy wysyłają bodajże na hamownię :-)


- dzelagr - 14-08-2008 21:49

Tomsh, wymysliłes już co kupisz? może jednak skusisz sie na tego misia? :-) :-P


- Tomsh - 14-08-2008 21:56

Cytat:Chyba kolega jest bajkopisarz Na przegląd odeślą jeśli ma nie aktualne lub nie opłacone itd itp. W przypadku kiedy ewidentnie widzą że silnik jest większy wysyłają bodajże na hamownię
Albo policjanci, z akademi policyjnej :mrgreen: ale za to że miał starte opony, uszkodzone lusterka i niby słabo działające hamulce :-) Musiał dac do przeglądu :-) I widziałem nawet tą karteczke, którą dostał :-P
Cytat:W przypadku kiedy ewidentnie widzą że silnik jest większy wysyłają bodajże na hamownię
Mnie jeszcze nikt nie złapał :-P Na większym niz 50 :-) ale ja 50 już mnie za kask zgarneli, znaczy za brak kasku :-P
Cytat:Tomsh, wymysliłes już co kupisz? może jednak skusisz sie na tego misia?
czas jeszcze mam :-P ale najbardziej prawdopodobnie będzie to zegarek:-) mis może przy następnej wypłacie :-P


- BizNET - 14-08-2008 22:01

Cytat:Albo policjanci, z akademi policyjnej :mrgreen: ale za to że miał starte opony, uszkodzone lusterka i niby słabo działające hamulce :-) Musiał dac do przeglądu :-) I widziałem nawet tą karteczke, którą dostał :-P

No widzisz... jednak nie o silnik chodziło a o wady techniczne ;-)


Cytat:Mnie jeszcze nikt nie złapał :-P Na większym niz 50 :-) ale ja 50 już mnie za kask zgarneli, znaczy za brak kasku :-P

Mi też się udawało... Raz pojechałem do kolegi i złapali mnie policjanci...
Gdy mnie wrócili i wracałem złapali mnie drudzy :idea: I tak w jeden dzień zostałem 2 razy złapany. ..


- dzelagr - 14-08-2008 22:08

Tomsh napisał(a):
Cytat:Tomsh, wymysliłes już co kupisz? może jednak skusisz sie na tego misia?
czas jeszcze mam :-P ale najbardziej prawdopodobnie będzie to zegarek:-) mis może przy następnej wypłacie :-P

noże być :-) nie obraże się :-P nawet chyba blisko masz do mnie, o ile mi wiadomo... to nie bedzie trzeba wysyłać... tylko odbiór osobisty :-P


- Tomsh - 14-08-2008 22:15

Cytat:o ile mi wiadomo... to nie bedzie trzeba wysyłać... tylko odbiór osobisty
a nie mówiłem już gdzieś że w internecie nie istnieje pojęcie anonimowośc ?? :-P


- dzelagr - 14-08-2008 22:18

Tomsh napisał(a):
Cytat:o ile mi wiadomo... to nie bedzie trzeba wysyłać... tylko odbiór osobisty
a nie mówiłem już gdzieś że w internecie nie istnieje pojęcie anonimowośc ?? :-P

pisało kiedys chyba na SB :-) jak sie zgadza to nawet ja tam często bywam (czytaj. Planeta) hihi :-)