Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problemy z zaproszeniami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problemy z zaproszeniami (/Temat-Rozwiazane-Problemy-z-zaproszeniami-239)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Problemy z zaproszeniami - Alcor - 23-12-2009 18:39

Jak masz zmienne ip to zmienia się niestety tylko końcówka, a początek zostaje taki sam. Big Grin


RE: Problemy z zaproszeniami - jacagaca - 23-12-2009 20:54

aa ok ;p ja mam i tak narazie tylko 4 to wiecej nie bende robic xD


RE: Problemy z zaproszeniami - Obama - 24-12-2009 00:55

Jeśli chodzi o to gdzie najszybciej przychodzi zaproszenie to Yahoo. Jeśli nadal dochodzą zaproszenia i nie ma nic w zakładce SPAM to może złego maila wpisujesz ? Jeden mały błąd w wpisywaniu maila i jest powód. Możesz też spróbować założyć inne konto (jeśli masz jedno lub dwa na tym samym IP to możesz bez kary założyć jeszcze jedno - ale nie przesadź) i tam spróbuj.


RE: Problemy z zaproszeniami - jacagaca - 24-12-2009 11:18

mi na gmailu od razu przyszło

a co do zaproszonych na lockerz.com to jak ja zaprosiłem juz z około 7 osób, które przyjęły i są w lockerz i mam dalej 0 to Z-list to oni to naprawią i mi przywrócą? bo nie wiem czy dalej rozsyłać zaproszenia jak oni mi to wyzerują i bym musiał na nowo ich zbierać ;(?


RE: Problemy z zaproszeniami - Admin - 24-12-2009 11:19

opcja szukaj nastepne pytanie tego typu bedzie karane warnem.
praktycznie w kazdym temacie jest odpowiedz.


RE: Problemy z zaproszeniami - Alcor - 24-12-2009 11:20

Spokojnie, oni to mają zapisane na serwerze tylko że jest problem z wyświetlaniem tego. Jak to naprawią to będziesz miał te zaproszone osoby.


RE: Problemy z zaproszeniami - jacagaca - 24-12-2009 11:37

ja nie lubie szukać xD bo mnie wtedy interesują inne tematy i tak klikam we wszystkie a ja czasu nie mam ;p

thx Alcor

teraz już będę SZUKAĆ!!!


RE: Problemy z zaproszeniami - emill93 - 28-12-2009 01:03

ileż mozna czekac na tych poleconych echhh


RE: Problemy z zaproszeniami - Mrowa91 - 28-12-2009 09:13

przestancie juz spamowac o tych znajomych. Ludzie troche cierpliwosci. Wyslalem list z zapytaniem oto jakis 1tydz temu i napisali mi ze w ciagu kilku tygodniu zostanie to naprawione i ptz zostanie zwrocone za z-listera wraz dostaniecie status z-list


RE: Problemy z zaproszeniami - Kaziu - 28-12-2009 11:04

Też mam problem z zaproszeniami, bo nie dostaje PKT za zaproszenie kogoś.( Oczywiście ta osoba zaakceptuje zaproszenie i się zarejestruje )