Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do kosza - pożyczka zwrócona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Do kosza - pożyczka zwrócona (/Temat-Do-kosza-pozyczka-zwrocona-23890)

Strony: 1 2


Do kosza - pożyczka zwrócona - moody - 13-08-2008 09:16

kosz


- BizNET - 13-08-2008 09:18

Prosił bym na PW o wszystkie posiadane dane tego oszusta. Postaram się ustalić kto to jest po czym może odzyskamy Twoje pieniądze


- Feli - 13-08-2008 09:23

Oddam pieniądze jak mi admin tego buxa wypłaci, ma problemy ponoć ze skryptem czy [wulgaryzm] tam czym , wszyscy na forum piszą że to SCAM a ja tam już mam prawie 15$ także wiecie... nie wiem czemu moody mnie oskarża o złodzieja jakbym miał kase bym ci ja przelał [wulgaryzm] co mam stanoć na rzęsach?

// BizNET
Za wulgaryzmy dostajesz 2 ostrzeżenia.


- mjs17 - 13-08-2008 09:26

zaraz dostaniesz bana jesteś na forum a nie u siebie więc trochę kultury za wulgaryzmy otrzymujesz ostrzeżenie


- BizNET - 13-08-2008 09:29

Feli, Data zwrotu została ustalona, pożyczając powinieneś zabezpieczyć się na wypadek gdy bux nie wypłaci.

W Tym momencie jesteś oszustem.

Jeśli sprawa nie zostanie zakończona w sposób polubowny dla obu stron przejdziemy do kolejnych etapów tego postępowania 8-)


- oscypek193 - 13-08-2008 09:30

Jeśli nie jesteś pewny czy będziesz miał by oddać, to lepiej nie pożyczaj.
A i jeszcze przydałoby się abyś zachował minimum kultury i nie używał tych przekleństw. Co one ci dają?? Tylko musisz więcej pisać i pokazują że jesteś człowiekiem bardzo prostym


- Feli - 13-08-2008 09:33

Jeśli sprawa nie zostanie zakończona w sposób polubowny dla obu stron przejdziemy do kolejnych etapów tego postępowania


to groźba? bo zaraz naprawde nie oddam :-(


- oscypek193 - 13-08-2008 09:43

Feli napisał(a):bo zaraz naprawde nie oddam :-(
Mówiąc tak tylko potwierdzasz to co oczywiste


- BizNET - 13-08-2008 09:43

Cytat:to groźba? bo zaraz naprawde nie oddam :-(

Nie... To wyłącznie etap do którego przechodzimy w przypadku kiedy ktoś okazuje się oszustem 8-) (infrmacja)


Cytat:bo zaraz naprawde nie oddam

Ja Cię do tego nie namawiam, taka jest kolej rzeczy że jeśli pożyczamy to należy to zwrócić. Jeśli ktoś łamie tą zasadę ma trochę kasy i problem (niebagatelny) 8-)

Nie chcesz... Nie oddajesz. Z nami krótka piłka... 8-)


- Feli - 13-08-2008 09:47

bede miał to oddam.

a z wami nie ma co gadac :< spadam z tego forum nara Big Grin