Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Kup poleconych za moim pośrednictwem - zarabiaj więcej! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Kup poleconych za moim pośrednictwem - zarabiaj więcej! (/Temat-Nieaktualne-Kup-poleconych-za-moim-posrednictwem-zarabiaj-wiecej-23883)



- travispl - 13-12-2008 21:10

makaj, wypłać mi moje 4,24$ na AP: [email protected]


- makaj - 13-12-2008 21:40

Już wiadomo o co chodzi. Chcą wprowadzić wypożyczanie refów na miesiąc. Każdy stały polecony po wymianie stanie się wypożyczonym... dlatego aktywność dramatycznie spada.

Ja sobie nie wyobrażam prowadzenia tego przy wypożyczanych refach, do tego jak część będzie na stałe, a część tylko na 4 tygodnie... :-? :shock:


- Sniechu - 13-12-2008 21:56

makaj, to bez sensu by było zamieniać stałego refka na wypożyczonego, dlatego trzeba mieć nadzieję, że większość z nich pozostanie aktywnych, żeby nie trzeba było wymieniać :-P

Wydaje mi się, że to kolejna decyzja admina zbliżająca powoli koniec buxa. Buxout wydawał się pewniejszy niż neobux, ale w tamtym nie było aż tak dramatycznych decyzji. Czyli co, nagle aktywność wszystkich refków spadnie do zera i po wymianie wszyscy będą ważni jeszcze tylko przez miesiąc?

[ Dodano: 2008-12-13, 21:58 ]
A co potem? Wypożyczać od nowa?


- makaj - 13-12-2008 22:04

Pewnie będzie coś takiego jak autopay, ale zpaewne już tak jak w neo cała zarobiona kasa będzie szła na przedłużanie refów, czyli będzie to realny koniec zarabiania... Bux sobie po prostu będzie istniał, ale prawie nie będzie musiał płacić.

PS:
Koszt wymiany refa został zwiększony do 25c


- Sniechu - 13-12-2008 22:13

makaj napisał(a):Koszt wymiany refa został zwiększony do 25c

No tak, skoro wymiana jest równoznaczna z wypożyczeniem, to musieli zwiększyć cenę :-P
Ciekawe ile będzie kosztowało wypożyczenie jednego refka. Może tyle samo co wymiana...

Admin powinien się przenieść do FatCashCow, ponieważ nazwa tego buxa go odzwierciedla...

Nie wiem czemu, ale mi autopay w neobux nigdy nie działał, może to i dobrze. Zawsze był włączone a refki bez przeszkód znikały po upłynięciu miesiąca. Już na szczęście skończyłem przygodę z tym buxem Undecided


- makaj - 13-12-2008 22:23

Cashout Limit has been reached. Please try again in a few hours.

Coraz ciekawiej...

Szkoda, że właśnie zabrałem się za wymienianie refów. Pewnie wtopiłem trochę kasy... Za późno zorientowałem się, że zwiększyli cenę. Oczywiście zostało to wprowadzone bez oficialnego komunikatu na głównej stronie.

Jest bardzo możliwe, że wypożyczonymi refami nie będę się już zajmował, bo nie będzie to miało większego sensu. Będzie z tym ogromnie dużo pracy, a zysków pewnie brak. Jak ktoś będzie odczuwał takową potrzebę to będzie mógł sobie sam wypożyczyć.

Sniechu, autopay zabiera jakąś kwotę od kliku i przedłuża refa o jeden dzień. Ja polecony nie klika to go nie przedłuża i jego czas mija :-P


- travispl - 13-12-2008 22:36

makaj, wypłaciłeś mi??


- makaj - 13-12-2008 22:39

Wypłaciłem.


- piechu - 14-12-2008 00:38

lol to bez sensu teraz mi sie raczej nie zwroci ;/;/


- makaj - 14-12-2008 00:54

Będziesz miał problem :|

Ponieważ aktualnie nie da się wypłacać (limit ma być zniesiony w przyszłości...) również będę musiał wprowadzić ograniczenia, bo trochę kasy na tym koncie tkwi. W niedzielę wieczór blokuję możliwość wypłacania, póki nie uda mi się zlecić wypłaty w buxie.
Aktualny status jest widoczny w pierwszym poście nad listą zakupów.
Wymiany są dostępne, dopóki nie wprowadzą wypożyczania refów. Wtedy wymiana będzie równoznaczna wypożyczeniu refa, a w to się już nie bawię. Dla Was to będzie bez różnicy, bo koszt wymiany będzie zbliżony do ceny wynajęcia poleconego na te 30 dni, więc jak ktoś będzie się dalej chciał tam bawić to we własnym zakresie.
Ja będę dalej opiekować się wszystkimi refami zakupionymi na stałe.