Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Kup poleconych za moim pośrednictwem - zarabiaj więcej! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Kup poleconych za moim pośrednictwem - zarabiaj więcej! (/Temat-Nieaktualne-Kup-poleconych-za-moim-posrednictwem-zarabiaj-wiecej-23883)



- BloodAngels - 01-11-2008 23:00

Ok o kase rozumiem
Ale co to jest:
Po raz kolejny udowadniasz, że jest z Ciebie kawał ..... .
I jestem egoista od ciebie ...

Nie masz prawa mnie obrazać , wiec zachowuj jak przystało a nie jak dziecko neo...


- makaj - 01-11-2008 23:07

To co zrobiłeś było dla mnie świństwem (sam byłem w cieżkim szoku, a Ty od razu do mnie z roszczeniami, na dodatek nie uzasadnionymi, dzięki za wsparcie w trudnym momencie) i jeśli nazywanie rzeczy po imieniu Cię obraża, to nie mój problem... tylko zastanów się nad sobą i swoim postępowaniem, bo najwyraźniej nikt wcześniej nie zwrócił Tobie uwagi. Jeśli chcesz rozwinać temat swojego egoizmu to zapraszam na priw :-P

Sniechu, też bym chciał mieć tylko taki problem :idea: Ale chyba będziesz potrzebował nowego kompa...

Co do admina to chyba amerykański półgłówek z matmą na bakier. Miałem mu wysłać kasę jeszcze raz, ale gdy zaproponowałem, żeby wziął z konta, bo było tam już o wiele więcej, to mu się nie spodobało i zaczął kombinować :| A przecież tak ja bym mu wysłał kasę, on by mi odblokował konto no i ja zaraz bym wypłacił o wiele więcej... na to samo by wyszło, tylko po co ta wymiana kasą bez sensu...


- Sniechu - 01-11-2008 23:15

makaj napisał(a):Co do admina to chyba amerykański półgłówek z matmą na bakier. Miałem mu wysłać kasę jeszcze raz, ale gdy zaproponowałem, żeby wziął z konta, bo było tam już o wiele więcej, to mu się nie spodobało i zaczął kombinować :| A przecież tak ja bym mu wysłał kasę, on by mi odblokował konto no i ja zaraz bym wypłacił o wiele więcej... na to samo by wyszło, tylko po co ta wymiana kasą bez sensu...

Żeby dogadać się z takim adminem trzeba chociaż przez chwilę myśleć tak jak on :-P. Wyślij mu tą kasę, niech się cieszy a potem wypłać z konta i wszystko będzie ok.

Cytat:To co zrobiłeś było dla mnie świństwem (sam byłem w cieżkim szoku, a Ty od razu do mnie z roszczeniami, na dodatek nie uzasadnionymi, dzięki za wsparcie w trudnym momencie) i jeśli nazywanie rzeczy po imieniu Cię obraża, to nie mój problem... tylko zastanów się nad sobą i swoim postępowaniem, bo najwyraźniej nikt wcześniej nie zwrócił Tobie uwagi. Jeśli chcesz rozwinać temat swojego egoizmu to zapraszam na priw :-P

Jeśli Bloodangels nie żartował, to chyba rzeczywiście "lekko" z tym przesadził. A jak już chciałby zwrotu kasy, to może od użytkownika, przez którego konto makaja zostało zablokowane (żeby nie wymieniać nicku :-P)

makaj napisał(a):Ale chyba będziesz potrzebował nowego kompa...

To wiem już od dawna, ale myślę, że do NWN2 ten komp powinien mi w zupełności wystarczyć. Gierka chodzi mi płynnie (na najsłabszych detalach, ale zawsze coś :-)) tylko mam problem z tym nagłym zawieszaniem się podczas wczytywania. Jedynym sposobem jest reset. Muszę znaleźć jakiś sposób na to (może patch?).

P.S.: Sorry za lekki offtop


- BloodAngels - 02-11-2008 09:38

Nie chce mi się z tobą gadać....

Lepiej byś podał staty...


- moody - 02-11-2008 15:17

Cytat:Lepiej byś podał staty...

Przypominam, że makaj ma zablokowane konto, więc to chyba niewykonalne :-?


- Bloodme - 03-11-2008 15:50

Wiem, że masz na razie zablokowane konto, ale chciałbym już zarezerwować 5 reffów za 3 dni. Może ktoś się do tego czasu zdecyduję i można będzie kupić już paczkę :-)


- piechu - 03-11-2008 17:44

i jak tam makaj sprawa wyglada??


- makaj - 03-11-2008 18:16

Ten głupi głupek od wczoraj nie odpowiedział, ale ponieważ zapłaciłem jeszcze raz za paczkę i wrzuciłem dowód, to nie ma innej opcji, jak odblokować...
Wszelkie historie na temat bystrości amerykanów potwierdziły się w praktyce dzięki rozmowie z jednym z nich...
Tracimy kasę i to boli, ale mam nadzieję, że już jutro będzie ok. Jeśli nie, to napiszę do AP i zrobię prawdziwego zwrota...

Bloodme, opcja będzie, jak się tylko zdecydujesz ;]


- piechu - 03-11-2008 18:19

i zaspamujemy mu wtedy forum ;p


- alo250 - 03-11-2008 18:20

makaj, przez ten cały okres blokady kliki refków nie są zaliczane tak?