Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Kup poleconych za moim pośrednictwem - zarabiaj więcej! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Kup poleconych za moim pośrednictwem - zarabiaj więcej! (/Temat-Nieaktualne-Kup-poleconych-za-moim-posrednictwem-zarabiaj-wiecej-23883)



- Sniechu - 26-10-2008 20:51

makaj, czyli 0.06$ na moim koncie oznacza, że jestem 6 centów na plusie? To nieźle musieli dzisiaj klikać, około 30 centów w jeden dzień. Mam nadzieję, że ci czterej kupieni poleceni będą bardziej aktywni niż chociażby contabill.


- makaj - 26-10-2008 22:14

Taaa... nadzieja umiera ostatnia :idea:


- Sniechu - 27-10-2008 14:53

makaj, ze statów, które dałeś dzisiaj około 10 rano wynika, że z czterech nowych poleconych dwóch wyklikało po 5 reklam w pierwszym dniu. Jak pozostali dwaj też tyle wyklikają to będzie nieźle.

[ Dodano: 2008-10-27, 19:25 ]
Ooo, jak ładnie dzisiaj poleceni klikali. Zostało tylko dwóch nieaktywnych z czternastu.
makaj, jak user contabill nie kliknie do jutra żadnej reklamy (a pewnie nie kliknie) to poproszę o jego wymianę.
Jeszcze jedno pytanie. Czy będzie za jakiś tydzień, dwa jeszcze jeden taki dzień, kiedy można będzie dokupić poleconych na sztuki luzem (np. 2, 3)?


- mattys5 - 27-10-2008 20:30

prosze wymienic loncara:-)


- makaj - 28-10-2008 01:19

mattys5, Ty to powinieneś prawie wszystkich wymienić :-P

Sniechu, wątpię, chyba, że więcej się takich osób uzbiera.
Aha, i jakbyś mógł kompresować zadania, to byłbym wdzięczny. Inferco jest tylko o jeden dzień dłużej aktywny od contabill i jak znam życie jutro albo pojutrze napiszesz to samo odnośnie niego :-|

A aktywność ostanio faktycznie nie jest najgorsza. Tylko nie można już wysyłać wiadomości :/ Jestem ciekaw, czy to już same boty są...


- Sniechu - 28-10-2008 06:15

makaj, jeżeli dzisiaj żaden z nich się nie przebudzi, to proszę o wymianę contabill i Inferco. Reszta jest na razie aktywna, więc nie trzeba ich jeszcze wymieniać :-).


- JereManU - 28-10-2008 14:42

[quote:-|4d1af0467="makaj"]Jestem ciekaw, czy to już same boty są...[/quote:-|4d1af0467]

Ja jestem tego wręcz pewien, że to same boty. :-P


- makaj - 28-10-2008 16:55

Skoro refki są cały czas dostepne, to muszą być botami (co zmienia moje podejście do wymieniania poleconych) ale że też chciało im się nadawać refkom oryginalne nazwy...


- JereManU - 28-10-2008 17:03

Bardzo dobry generator nazw lub jakaś baza użytkowników załatwia sprawę. :-)


- Sniechu - 28-10-2008 17:19

Dobra, dzisiaj klikali beznadziejnie, więc poproszę o wymianę userów: contabill, inferco i tkkang (Jest nowy, mam go od trzech dni, ale ani razu nie klikał :-(). Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Po wymianie tych trzech refków będę 0.06$ na minusie, ale to się jutro nadrobi.