Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
z mBank do Alert Pay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: z mBank do Alert Pay (/Temat-z-mBank-do-Alert-Pay-23881)



z mBank do Alert Pay - Keitaro - 12-08-2008 15:09

Witam !
Wie ktoś jak przelać kase z mBanku do Alert Pay ?


- Sniechu - 12-08-2008 15:30

Keitaro napisał(a):Wie ktoś jak przelać kase z mBanku do Alert Pay ?

A więc tak, Keitaro, było już dosyć dużo odpowiedzi w tym stylu na tym forum, ale powiem to po raz kolejny. Nie wiem, czy da się przesłać kasę z mbanku na AP bezpośrednio, na pewno da się w odwrotną stronę, ale po co dawać zarobić AP jak można przelać tą kasę z bardzo małą prowizją poprzez wymianę z innym użytkownikiem, lub poprzez kantor. Polecam kantor moody'ego (bank moody'ego): http://zarabiam.com/topics16/bank-moodyego-d-vt3714.htm Dobry jest także kantor sejfiku, ale "trochę" większe prowizje :-|
Jeśli masz więcej pytań to wal śmiało :-P


- markonix - 12-08-2008 15:32

Wpłata środków z mBank na AP nic nie kosztuje chyba powyżej 150zł.


- dzelagr - 12-08-2008 15:38

da się przelać kasę z mBanku na AP ale poniżej 150zł kosztuje to 11zł


- Sniechu - 12-08-2008 15:41

dzelagr napisał(a):kosztuje to 11zł
No, więc tak jak wcześniej mówiłem bardziej opłaca się wymiana z użytkownikiem (kantor). Z tego co wiem to nawet po dokonaniu tego przelewu czeka się na pieniądze a tak mamy od razu po wymianie. :idea:


- dzelagr - 12-08-2008 15:42

ale jesli przelewasz powyżej 150 to wtedy nie ma żadnych prowizji :-)

a na pieniądze czeka się ok. 5 dni


- Sniechu - 12-08-2008 15:45

dzelagr napisał(a):ale jesli przelewasz powyżej 150 to wtedy nie ma żadnych prowizji :-)

Tylko jak dla mnie przelewanie 150zł na AP jest trochę bez sensu, ale jeśli komuś pasuje to wszystko byłoby ok gdyby nie:

dzelagr napisał(a):na pieniądze czeka się ok. 5 dni

Jak zdecydowałbym się na wymianę kasy z mbank na AP to na pewno byłoby to coś ważnego i raczej nie chciałbym, czekać 5 dni na kasę...


- dzelagr - 12-08-2008 15:48

w sumie to masz racje. i do tego jeszcze tyle poleceń trzeba wykonać żeby otrzymać pieniądze... po paru dniach, że lepiej sie z kimś wymienić (szybciej i dużo łatwiej :-) )


- Sniechu - 12-08-2008 15:51

dzelagr napisał(a):(szybciej i dużo łatwiej :-) )

No, szybciej i łatwiej, ale myślę, że jak Keitaro chce przelać przykładowo 42zł (około 20$), to największą głupotą byłoby płacić AP 1/4 tej sumy (około 5$) za przelew, jeśli można to zrobić za około 0.20$ (spory "zysk" :idea:-). Tylko Keitaro, musisz pamiętać żeby wymieniać się z zaufanymi osobami, ja mogę polecić Bank moody'ego z własnego doświadczenia i kantor sejfiku z doświadczenia innych użytkowników.


- moody - 12-08-2008 22:10

No właśnie mistrzu, po co przelewać pieniążki i płacić tyle prowizji skoro u mnie amsz 10 razy taniej? :->