Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytan kilka. Wykupowanie polecających. Wyplacanie kasy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytan kilka. Wykupowanie polecających. Wyplacanie kasy (/Temat-Pytan-kilka-Wykupowanie-polecajacych-Wyplacanie-kasy-23876)

Strony: 1 2


Pytan kilka. Wykupowanie polecających. Wyplacanie kasy - OnlyTrue - 12-08-2008 09:10

Witam. Dokładniej jestem jak dział mówi zielony.

Kilka pytań

1. powiedzmy ze uzbieram już 20$ na bux.to czy musze te pieniądze wypłacać na alertpaya żeby moc kupić tam poleconych czy mogę centralnie ze strony bux.to kupić 15 poleconych za ta kasę bez wypłacania na alertpaya?

2. Jak długo czeka sie na weryfikacje konta na alertpayu. Wysłałem im skan dowodu i prawka.

3. Czy prowizja na alertpayu obowiązuje do wpłacania i wypłacania kasy i czy jest stała czy zależy % od wpłacanej/wypłacanej kwoty.

4. Chce dodać bank na AlertPayu (mam konto w mbanku) wiec co to jest SWIFT BIC / IBAN i jakie posiada mbank.. i reszta danych nazwa banku, numer telefonu, i jakiś contact name.. ?

Z góry. Dzieki za odp. =]


- moody - 12-08-2008 09:19

1. Niektóre buxy oferują kupno refów za kase z konta w ich firmie, ale bux.to chyba nie.

2. Tego nie wiem, bo nie weryfikowałem, ale jeśli konto AP jest ci potrzebne tylko do buxów to polecam nie weryfikować narazie, bo tylko będziesz płacił niepotrzebne prowizje

3. Przy niezweryfikowanym koncie jedyna prowizja jaką pobiera AP to 11 zł, gdy chcesz wypłacić z AP do banku. Jak zweryfikujesz to płacisz coś tam za każdy przelew

4. SWIFT to coś jak międzynarodowy identyfikator banku. IBAN to Twój numer konta poprzedzony dopiskiem "PL". Szczegóły i SWIFT'y znajdziesz tutaj

Mam nadzieję, że pomogłem, jak coś jeszcze do wal na gg.
Jak coś źle podałem to mnie poprawcie ;-)


- markonix - 12-08-2008 10:57

Weryfikacja konta raczej nie wiąże się zmianą typu konta, a trwa około 2 tygodni chyba, że zatrudnią więcej ludzi w supporcie.
Prowizje płacisz gdy osiągniesz limit 400$, wtedy konto automatycznie traci status personal starter i staje się rozszerzone. 0.25$/0.90zł + 3% kwoty przy każdym odbiorze (cholernie dużo :/ )


- Tomsh - 12-08-2008 11:03

Cytat:Prowizje płacisz gdy osiągniesz limit 400$
400$ na miesiąc, tydzien, jednorazowo?


- JereManU - 12-08-2008 11:10

400$ na miesiąc lub 2000$ rocznie.


- Tomsh - 12-08-2008 11:16

Dzięki Jere :-) a jeśli się przekroczy, trzeba zweryfikowac tak?


- moody - 12-08-2008 11:17

Ale limit czego? Wpłat/przelewów/salda? I gdzie można ten limit sprawdzić?


- JereManU - 12-08-2008 11:22

Limit przesyłanej do Ciebie kasy. Jak się przekroczy to od razu o tym powiadamiają i konieczne jest podwyższenie konta (na to z prowizjami) i trzeba zweryfikować. Nigdzie nie można sprawdzić ile wykorzystało się limitu.


- moody - 12-08-2008 11:33

Dzięki wielkie. Sprawdziłem historię i mam już wykorzystane ok. 340-360$ :roll: A więc mam spory problem :evil2:
Rozumiem, że wypłaty z buxów, też się w to wliczają?


- JereManU - 12-08-2008 11:38

moody napisał(a):Rozumiem, że wypłaty z buxów, też się w to wliczają?

Oczywiście.