Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Czy wyślą mi nagrodę ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Czy wyślą mi nagrodę ? (/Temat-Rozwiazane-Czy-wysla-mi-nagrode-2386)



[Rozwiązane]Czy wyślą mi nagrodę ? - Parada - 27-02-2010 09:03

Mam jedno pytanie. Wczoraj na Restocku wygrałem Grę, ale nie jestem do końca pewny czy uzupełniłem dobrze rubryke State... Używałem tego najnowszego AutoFila który podał Alcor. Przez ten stres nawet tam nie zajżałem. Czy bez tej rubryki nagroda i tak do mnie dojdzie ? Wszystkie inne dane były ok.


RE: Czy wyślą mi nagrodę ? - BartuS - 27-02-2010 09:42

Oczywiście. State - Stan. Dla USA jest. Dobrze by było wpisać "PL", ale jak nic nie wpisałeś, to powinno dojść Wink


RE: Czy wyślą mi nagrodę ? - Alcor - 27-02-2010 12:42

Oczywiście że nagroda dojdzie, nie masz się czym martwić. Wink


RE: Czy wyślą mi nagrodę ? - omencs - 27-02-2010 12:49

Dołączę się od razu tutaj. Ja wpisałem samą ulice bez adresu domu i mieszkania? Mam do nich napisać e-mail jak tak to jak mam napisać?


RE: Czy wyślą mi nagrodę ? - joke16 - 27-02-2010 12:52

(27-02-2010 12:49)omencs napisał(a):  Dołączę się od razu tutaj. Ja wpisałem samą ulice bez adresu domu i mieszkania? Mam do nich napisać e-mail jak tak to jak mam napisać?

Załóż temat w tłumaczeniach tam Ci na pewno pomogą.


RE: Czy wyślą mi nagrodę ? - omencs - 27-02-2010 12:56

Założyłem już, nikt mi jeszcze nie odpisał: http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=2405


[Rozwiązane][Rozwiązane]Czy wyślą mi nagrodę ? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.