Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SPAM na pw - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: SPAM na pw (/Temat-SPAM-na-pw-23858)



SPAM na pw - Wercyngetoryx - 11-08-2008 10:19

Dzisiaj rano się zarejestrowałem i od razu dostałem wiadomość od użytkownika dolarek01

Oto treść PW:

Witam Wercyngetoryx, widzę, że jestes nowy na tym forum.
Oferuję Tobie pomoc. Jak coś to pisz do mnie, a odpisze.
Chciałbym Ci polecić kilka firm płacących za klikanie w reklamy:

Neobux.com - Najpewniejsza firma get-paid, wypłaca w kilka sekund!

Foxcash.net - Ta firma oferuje aż 1,5 centa za kliknięcie, oraz 1 cent za poleconego, codziennie mamy do kliknięcia az ok 15 linków, wypłaca też dobrze.

Earn.nu - Tu mamy 1 cent za klik oraz 100% za klik poleconego, firma wypłaca w ciągu 2 tygodni i jest jak najbardziej godna uwagi.

B-U-X.net - 1 cent za klik, 100% za klik poleconego, co 24h mamy nowe linki, a jest ich okolo 10.

Buxear.com - Niskie minimum wypłaty 5$, 1 cent za klik i 50% za poleconego, też się opłaca wejść w ten bux.

Extra10.com - Dobrze wypłacająca firma, 1cent za klik i 100% za klik poleconego.

Wszytkie te firmy dokonują wypłaty do banku AlertPay, który jest lepszy niz PayPal, bo nie blokuje kont.

Na koniec polecę jeszczę stronę o zarabianiu tam znajdziesz wiele przydatnych informacji.


Ta wiadomość bardzo mnie zdenerwowała, ponieważ widzę, że dolarek01 dopiero przed kilkunastoma minutami się zarejestrował i już taki tekst do mnie piszę. To, że zarejestrowałem się dzisiaj na tym forum wcale nie oznacza, że jestem zielony i że można mi wcisnąć każdy kit :]

Proszę o odpowiednie nagrodzenie tego człowieka :-P


- BizNET - 11-08-2008 10:25

screen proszę...


- Wercyngetoryx - 11-08-2008 10:33

Oto screen :-P


SPAM na pw - Killer - 11-03-2011 01:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.