Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pożyczka 10$ na AlertPay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Pożyczka 10$ na AlertPay (/Temat-Pozyczka-10-na-AlertPay-23857)



Pożyczka 10$ na AlertPay - szymek00 - 11-08-2008 09:48

Witam!

Oddam do końca miesiąca (pewnie wcześniej), może nawet po 2 tygodniach (najwcześniej). Oddam 11$ lub do uzgodnienia. Możliwe oddanie pożyczki wpłatą na konto bankowe ;-)

Pozdrawiam!


- markonix - 11-08-2008 11:01

Jakbyś nie miał chętnych to mogę Ci po prostu wymienić skoro masz coś na koncie.

Pożyczek jak by co nie udzielam.


- makaj - 11-08-2008 15:26

Napisz skąd weżmiesz kasę.


- szymek00 - 12-08-2008 09:44

No to tak: Ktoś daje mi 10$, a ja inwestuję w HYIP i po 15 dniach mogę ci oddać (jeśli wypłaci :-| ale już 1 wypłatkę dostałem i według moich przewidywań, wykresów i obliczeń jeszcze wypłaci :-P ), ale jak nie to prześlę pieniążki na konto (nawet jak nie w moim banku 8-) ) Al oby wypłacił, a teraz: Módlmy się...


Pożyczka 10$ na AlertPay - Coristo - 21-06-2013 06:50

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.