Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak teraz wyglądą świat surfbarów? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Jak teraz wyglądą świat surfbarów? (/Temat-Jak-teraz-wyglada-swiat-surfbarow-23839)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- RiPper - 16-09-2008 11:35

hehe dobry myk mam xD start windowsowy mam ustawiony na gorze ekranu i jak walne tego surfa na dol to doslownie pokazuje mi pasek wysokosci max 10px Tongue i juz mi nie przeszkadza :-)


- piechu - 16-09-2008 13:29

a ja zamknalem sie wczoraj autosurfa i dzisiaj sie lognac nie moge chociaz na stronce wchodzi na te same haslo

[ Dodano: 2008-09-16, 14:35 ]
a nie juz dziala zresetowalem kompa i jest ok


- mko101 - 16-09-2008 14:29

Mi dziala juz za pierwszym podejsciem :->


- RiPper - 17-09-2008 17:09

dobry program do smigania myszka znalazlem Wink Tasker sie zwie :-) nagrywa ruchy nasza myszka i pozniej pozna odtworzyc to w kolko ;p


- mko101 - 17-09-2008 18:06

Ja go uzywalem do gier, to teraz mam na wszystkich bany :mrgreen:


- fusek1 - 17-09-2008 19:39

nie uzywajcie tego bo nas wszystkich zbanuja;/


- RiPper - 17-09-2008 19:54

fusek napisał(a):nie uzywajcie tego bo nas wszystkich zbanuja;/

a co ty myslisz ze to cos przesyla dane jak czesto klikasz myszka itp ? :> z tego co widzialem w zrodle programu to tylko sprawdza czy jest ingerencja myszka/klawa ;]

mialem zamiar zminimalizowac wymiar okienka z reklamami na takie z samym paskiem o info ile kasy (bez banerkow) ale mi sie odechcialo bo egzam mam na glowie Tongue zwlaszcza ze teraz mam na vmware z tym taskerem ;]


- moody - 17-09-2008 20:09

W każdym razie inetcash się na to nie nabiera, spróbowałem i przestaje naliczać kasy


- RiPper - 17-09-2008 20:18

bo trzeba i klawe i myszke ;] ja mam wchodzenie w start do notatnika napisanie slowa wylaczenie, poprzesuwanie ikonek i idzie jak zloto Tongue tylko czasami przyswiruje i mam 50okienek notatnika Tongue


- JereManU - 18-09-2008 13:15

Poprzez używanie takich programów w wielu surfbarach zablokowali Polaków. Coraz szybciej zbliżamy się do Chin niestety, jeśli tak oszukujemy. Weźcie pójdźcie do jakiejś realnej pracy to możecie kilkanaście złotych dziennie zarobić, a nie tylko o oszustwach myśleć. :/