Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NOWY] Abovebux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [NOWY] Abovebux.com (/Temat-NOWY-Abovebux-com-23815)

Strony: 1 2 3 4


- Sniechu - 07-08-2008 21:48

Czy wy też macie problemy z zalogowaniem się? Dwójka moich refków nie miała problemów, za to pozostała dwójka miała problem z security codem...
Widać, że admina dawno nie było na stronce buxa, bo nie dodał mi refka ani nie naprawił bugów. Miało być też dodane forum, miejmy nadzieję, że jutro już będzie :idea:.


- moody - 08-08-2008 18:38

Dostał ktos wypłate?


- Sniechu - 08-08-2008 19:03

moody, ja jestem dosyć blisko, ale mojego kupionego refa admin mi dalej nie dodał :-(. Chyba zaraz napiszę ticketa...


- krolu116 - 08-08-2008 19:40

Sniechu napisał(a):Czy wy też macie problemy z zalogowaniem się? Dwójka moich refków nie miała problemów, za to pozostała dwójka miała problem z security codem...
Widać, że admina dawno nie było na stronce buxa, bo nie dodał mi refka ani nie naprawił bugów. Miało być też dodane forum, miejmy nadzieję, że jutro już będzie :idea:.

Tak, ja miałem. Problem polega na tym że gdy wpisujesz security code to raz się zgadza, raz nie :?: Możliwe że albo się złe obrazki z kodami wyświetlają albo problem ze skryptem...


- szymek00 - 08-08-2008 19:43

Mi już captcha działa :-) Genialny bux :-|


- Sniechu - 08-08-2008 19:45

szymek00 napisał(a):Mi już captcha działa :-)

Wysyłałem ticketa i mi też zadziałał. Moim refom też już chyba działa, bo klikają (mam 6) jeszcze tylko 15 centów i wypłatka :idea:. Mam nadzieję, że mojego kupionego refa też w końcu doda...

Dostałem kupionego refa (o dziwo) nie jest nim nikt z tego forum :-P. Powiedziałem, że dodał mi refa? Dodał mi... Dwóch!... O takim samym nicku :-P (czyli jednak jest to jeden i ten sam gość). Chyba klika, chociaż dla mnie jeszcze nic nie zarobił :evil2:
W tej chwili wygląda to tak - mam w refach coś takiego (pomijając pozostałych refów)

thakuba 11
thakuba 0


- krolu116 - 09-08-2008 14:18

Dostałem pierwszą wypłatkę (1.88$)!!! W kilka godzin. Skrina wlepię później :-P


- dandus23 - 11-08-2008 14:16

działa wam stronka??


- moody - 11-08-2008 14:35

Nie, chyba już ich nie ma


- krolu116 - 11-08-2008 14:57

Szybcy są :-> Mi przynajmniej zdążyli wypłacić 8-)