Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NOWY] Abovebux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [NOWY] Abovebux.com (/Temat-NOWY-Abovebux-com-23815)

Strony: 1 2 3 4


- Sniechu - 07-08-2008 19:11

Pogrebniak, no wiesz. Jakby nie atak hakera to newbuxera mógłby być na prawdę dobrym buxem. Zainwestowałem tam 3$, wypłaciłem tylko 1$, więc jestem stratny, ale mam nadzieję, że wrócą.


- JereManU - 07-08-2008 19:12

Sniechu, podobno piszą skrypt od początku, unikalny i mówili, że zajmie im to 3 miesiące! Pożyjemy, zobaczymy...


- Pogrebniak - 07-08-2008 19:13

Sniechu napisał(a):Pogrebniak, no wiesz. Jakby nie atak hakera to newbuxera mógłby być na prawdę dobrym buxem. Zainwestowałem tam 3$, wypłaciłem tylko 1$, więc jestem stratny, ale mam nadzieję, że wrócą.

od ataku hakera minął miesiąc, stronka już nie stanie na nogi :-|
żeby tylko z tym buxeam nie było podobnie jak z PayTC, na początku mieli niezłe warunki i min 1,99$, teraz min to 10$, 3 dostępne linki i raczej już nie płacą :-| a ludzie tam inwestowali bo stronka ładna no i dobrze się zapowiadał :-|


- Sniechu - 07-08-2008 19:17

JereManU, może to trwać te 3 miesiące (jeszcze tylko 2, bo już trwa miesiąc) ważne, żeby wrócili i byli dalej wypłacalni.

Pogrebniak, w paytc nic chyba nie inwestowałem, ale oczywiście wypłatę miałem zleconą. Oczywiście nie otrzymałem wypłaty, bo gdzieżby...


- dandus23 - 07-08-2008 19:27

wszystko fajnie zarejestrowałem się w łancuszku za pogrebniakiem ale dupa nie mogę się zalogować nie wyświetla mi Security Code

[ Dodano: 2008-08-07, 20:29 ]
ok spox już poszło hehe :->


- unruhe7 - 07-08-2008 21:34

Sniechu, Rejestrowałem bez nicku w polu referer,wiec możliwe,że to mnie kupiłeś :-> W takim wypadku ja mam Ciebie a ty bys miał mnie w poleconych :-P Wyjaśni się jak dopiszą tego kogoś.Jesli to ja to gratuluje zakupu hehe :->


- Sniechu - 07-08-2008 21:35

unruhe7, jeśli to Ty to przynajmniej będę spokojny o aktywność (mam nadzieję :-P)


- unruhe7 - 07-08-2008 21:40

Spoko, bedę klikał ile wlezie,mam nadzieje,że ty też :-P
Jeśli to ja to bedzie nick Kajt. A gdybym sie już wcześnuej nie zarejestrował to bym sie zapisał do twojego refbacku :-|


- Sniechu - 07-08-2008 21:43

unruhe7 napisał(a):A gdybym sie już wcześnuej nie zarejestrował to bym sie zapisał do twojego refbacku :-|

Z jednej strony dzięki, ale gdybyś się wcześniej nie zarejestrował to nie byłoby refbacku, bo ja bym się pod Tobą nie zarejestrował i nie znałbym tego bux'a. Jeśli będziesz moim refkiem to będzie zasada "zapis za zapis". Ja klikam Tobie a Ty klikasz mi.


- unruhe7 - 07-08-2008 21:45

Sniechu napisał(a):Jeśli będziesz moim refkiem to będzie zasada "zapis za zapis". Ja klikam Tobie a Ty klikasz mi.

Dokładnie :-|