Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Evolucja - oszust!? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Evolucja - oszust!? (/Temat-Evolucja-oszust-23814)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


- DSTR - 18-08-2008 21:03

szymek, to było dwa słowa...

Dobra, koniec OFFtopu

Jeden zadzwoni wystarczy... BizNET, może ty jedyny się odważysz?


- megorasz - 18-08-2008 21:08

Cytat:Witam.Po rozmowie z synem, sprawdziłem jego konto bankowe i nie stwierdziłem żadnych przelewów pienieżnych na małą kwotę, a tym bardziej na kilka tysięcy złotych. Więc nie rozumię o jakich zarobionych pieniądzach jest mowa?
[/quote]

"Nie rozumię"??? Albo ten ojciec jakiś niedouczony, albo to naprawdę pisze evolucja :->


- kalisz1278 - 18-08-2008 21:21

Poprostu - wieśniak Big Grin


- _Brutus - 18-08-2008 22:34

NA 99% pisze to ten dzieciak. W wielu domach jest tak, że z jednego komputera korzysta kilka osób. U mnie hasła do takich portali są zapisane w przeglądarce i każdy może wejść na konto kogoś z rodziny ;] Więc tam pewnie też młody sprawdza profile na nk.


- BizNET - 18-08-2008 22:46

Cytat: BizNET, może ty jedyny się odważysz?

Co tu jest do odważania się? Nie zapominajcie że walczycie o swoje..

Jak bym miał numer to już bym dawno zadzwonił, ma ktoś może?


- DaGoor - 18-08-2008 23:51

Szwajca Teresa i Zbigniew (32) 223-14-92 Mysłowice Nygi

To z internetowej książki tel jakieś. Myśle że dobry.


P.S. Miałem go już dawno xD


- kalisz1278 - 19-08-2008 08:43

Hyyy, ewolucja nie ma za Ciekawie Big Grin A BTW, evolucja ma vipa ? Ma możliwość zmieniania postów ? Bo zaraz pewnie skasuje ten numer :!:
Zobaczę później, może ja zadzwonie.

[ Dodano: 2008-08-19, 09:45 ]
Cytat:Po pierwsze, czy wiesz ze udzial w czyms takim jest tak samo nielegalny jak prowadzenie takiej strony?
Po drugie, jesli bawi sie w takie cos to powinno sie byc swiadomym ryzyka(co jest zaznaczone w regulaminie strony)
Po trzecie, ja kontroluje finanse swojego syna i nie widzialem zadnych podejrzanych transakcji.
Po czwarte, nie zycze sobie nazywania syna klamca i zlodziejem
Po piate, nie mam czasu na odpisywanie na jakies bzdurne wiadomosci!!!!

DO ADMINA FORUM KTÓREGO ADRES PRZESŁALIŚCIE
Publikacja zdjęć bez zgody autora oraz manipulacja danymi osobowymi podlega karze. W każdej chwili mogę zgłosić naruszenie praw.
Ojciec Evolucji na naszej klasie, bądź Evolucja.. Bynajmniej niezbyt rozgranięty Wink


- vere - 19-08-2008 09:09

To na pewno te dziecko napisało, nie ma co do tego wątpliwości 8-)


- Damien - 19-08-2008 10:20

Ten dzieciak to jakis totalny debil....za przeproszeniem uważa że nic mu nikt nie może zrobić wkurzający typ.... najlepiej to zadzwonić do jego ojca i matki i wsyztsko powiedzieć .... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


- vere - 19-08-2008 13:05

a zadzwonisz?