Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytania do konta Z-list - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytania do konta Z-list (/Temat-Rozwiazane-Pytania-do-konta-Z-list-238)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Pytania do konta Z-list - Fifcioo - 05-12-2009 14:52

Siemanko 2 dni temu zrobilem konto Z-list(oczywiscie uzbieralem 20 znajomych) i teraz nie wiem co mam zrobic zeby sie upewnic czy wyslali mi koszulki . Prosze o odpowiedz!


RE: Pytania do konta Z-list - Andre101 - 05-12-2009 14:56

powini chyba ci potwierdzenie na maila wyslac ale nie jestem pewien. A teraz i tak ci nie wysla bo nie maja dopiero dostawa koszulek ma przyjsc


RE: Pytania do konta Z-list - Alcor - 05-12-2009 15:03

Powinieneś dostać gratulacje na e-maila że zostałeś z-listerem i że wyślą Ci koszulkę. Tak jak powiedział Andre musisz być cierpliwy bo zabrało im koszulek i dopiero będą mieć dostawe.


RE: Pytania do konta Z-list - cansis - 05-12-2009 15:06

uzupełnij swoje dane osobowe!!!no i sprawdź skrzynkę mail!


RE: Pytania do konta Z-list - Fifcioo - 05-12-2009 18:53

aha dzieki za odpowiedzi bede czekal a CANSIS dane mam uzupelnione wszystkie prawidlowo wiec chyba zostalo mi tylko czekacBig Grin


RE: Pytania do konta Z-list - Fifcioo - 07-12-2009 13:34

Yo mam kolejne pytanie otoz brzmi ono tak: gdy loguj sie na moj LOCKERZ w prawym gornym rogu pisze Z-list member , zarabiam 4 punkty za logowanie i 4 za odpowiadanie ale zaprosilem 20znajomych a po lewej stronie pisze 1 aaccepted friends to go cos takiego i ze mam 19 znajomych o co chodzi??


RE: Pytania do konta Z-list - Marello - 07-12-2009 13:54

Przez jak długo tak już Ci się wyświetla ?


RE: Pytania do konta Z-list - adamsonm - 07-12-2009 18:02

Ile się czeka na maila od nich w sprawie koszulki?
Mam w górnym prawym rogu ikonę że jestem z-listerem, dostaje podwójne pkz a maila od nich nie dostałem już przez 2 dni robocze :/


RE: Pytania do konta Z-list - Razer - 07-12-2009 18:12

Radzę zapoznać się z newsami. Nie mają teraz koszulek, nowa dostawa w styczeniu.


RE: Pytania do konta Z-list - Fifcioo - 07-12-2009 18:20

marello wyswietla to mi sie juz 3 4 dni ale sie nie martwie bopunkty nabija mchociaz;p