Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strowa WWW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Strowa WWW (/Temat-Strowa-WWW-23790)

Strony: 1 2


Strowa WWW - BloodAngels - 05-08-2008 22:27

Witam!!!
Potrzebuję mało zaawansowaną stronę WWW o tematyce "zarabianie w internecie"
z grafiką i łatwym dostępem admina do pisania newsów i dodawania możliwości reklam


Proszę podawać koszt i w czym zostanie wykonana strona... :-P


- bartosx - 06-08-2008 09:04

Jak chcesz malo zaawansowana to przeciez jest dostepnych mnostwo szablonow darmowych. Tylko wpisujesz dane do zrobionej juz grafiki


- BizNET - 06-08-2008 13:46

opartą o sms? czy zwykła witryna php?

Jeśli cms to autorski czy darmowy?


- oscypek193 - 06-08-2008 14:08

Kolego, bieżesz zakładasz konto na serwerku jakimś darmowym, np. ten co mam w sygnaturce. Wbijasz później na php-fusion.pl lub extreme-fusion.pl, pobierasz CMS i instalujesz. Robota bardzo prosta a stronka może później wyglądać tak jak MOJA[. Jak co mogę pomóc z instalacją. Na koniec podpinasz darmową lub płatną domenkę i pozycjonujesz i wybijasz się spośród setek stron do czołówki


- Guest - 06-08-2008 15:15

[quote:-|1b5590ded="oscypek193"]Kolego, bieżesz zakładasz konto na serwerku jakimś darmowym, np. ten co mam w sygnaturce. Wbijasz później na php-fusion.pl lub extreme-fusion.pl, pobierasz CMS i instalujesz. Robota bardzo prosta a stronka może później wyglądać tak jak MOJA. Jak co mogę pomóc z instalacją. Na koniec podpinasz darmową lub płatną domenkę i pozycjonujesz i wybijasz się spośród setek stron do czołówki[/quote:-|1b5590ded]

Buheheh.


- Guest - 06-08-2008 15:18

Masz super wy pozycjonowaną stronę, yea!
PageRank = 0 :arrow:


- Guest - 06-08-2008 15:19

Ach, dodam, że ładnie Ci wychodzi kopiowanie cudzych pomysłów.
Ciekawe czy Mariox widział ten twój "portal".


- oscypek193 - 06-08-2008 16:11

Gość napisał(a):Masz super wy pozycjonowaną stronę, yea!
PageRank = 0

Hmm, a ty myślisz że PageRank zdobywa się w 5 minut? PR jest aktualizowany co kilka miesięcy, po za tym strona była przenoszona z adresu 4funsite.ovh.org i tam miała PR=2. W dzisiejszych czasach PR ma już tylko symboliczne znaczenie, liczy się miejsce w wyszukiwaniach pod daną frazą (np. Wpisując w google FoxCash moja strona ma miejsce 10, pod innymi frazami inne). Czas wypozycjonowania strony to czas od kilku miesięcy po kilka lat, a nie tak jak ty myślisz dzień czy tydzień.
Po kolejne zamiast się wymądrzać zaprezentuj swój "portal", a nie jak tchórz wypisujesz post pod postem jako gość Panie Blade Maks.
Jeśli chodzi o Mariox22'a, jeśli coś mu się nie spodoba nie mam nic przeciwko temu by napisał do mnie z tym i owym


- Guest - 06-08-2008 17:24

Piszę jakoś gość z jednego prostego powodu, zostałem wyrzucony z forum.
Nie wiem za co, ale zostałem :-).
Nawet nie mam ochoty zakładać nowego konta.

Wiem na czym polega pozycjonowanie i wiem ile kosztuje by wy pozycjonować frazy związane z Zarabianiem.

Chodzi o to, że tak ładnie piszesz, a Twój "portal" liczy 0 punktów.

Jeszcze jedno. Sam sobie zaprzeczasz mówiąc, że ważniejsze jest to aby znalazło Twoją stronę w wyszukiwarkach. A powiedz mi mój drogi, do czego służy właśnie pozycjonowanie ? :-).

I jeżeli jesteś taki specjalista, to nie zakupisz sobie domeny?
Przecież dziś są promocję i jest to wydatek rzędu 12zł za pierwszy rok.


- evolucja - 06-08-2008 18:17

oscypek193, jeśli ktoś chce mieć zawsze aktualną stronę, najlepiej zlecić wykonanie skryptu na zamówienie. Do tego nie jest potrzebny phpfusion, z którego wykorzystuje się tylko ułamek funkcji...

Jeśli sam miał bym robić taką stronę, to coś absolutnie prostego, z zawsze aktualnymi informacjami takimi jak minimum do wypłaty, liczba użytkowników czy dostępność poleconych pobieranych prosto ze strony buxa za każdym przeładowaniem strony :-)