Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock (/Temat-Wrazenie-po-darmowym-restocku-Luty-Restock-2378)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - mi96 - 27-02-2010 14:55

Restock zrypany (mój pierwszy). Lagi okrutne! Ledwo zobaczyłem grę jak dałem reddem to nie było a kubka brać nie będę!


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - ambrell - 27-02-2010 14:57

bo to tak naprawde nie bylo juz dostepne;/


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Mathis K - 27-02-2010 15:56

jak dla mnie tragedia co klikalem na zielone pola to byl komunikat ze juz nie ma przediomu czy cos takiego...


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - wicin - 27-02-2010 16:32

Restock jak dla mnie bardzo zlagowany:/


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Helga - 27-02-2010 16:49

Był to mój pierwszy restock. Na 2 fali stronka mi śmigała. Udało się jedną gierkę na PSP.
Na darmowym chodziła już wolniej. Straciłam dużo czasu na captcha bo zaczęłam wpisywać 1 wyraz a drugi okazał się urwany. Więc musiałam odświeżać ze dwa razy, niby dużo czasu stracone na to ale kolejną grę niby udało się upolować. Oczywiście z kolejnego konta. Dziwię się bo po takim czasie powinno być już dawno fresh out. Na razie się na nic nie nastawiam, bo mogą nie uznać przecież zamówienia. Czas pokaże.


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 16:57

co do paru postów powyżej w firefoxie też można obrazki usunąć (w większości) klikamy Widok Styl strony i Ignoruj style i już obrazków nie ma


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - mikobro - 27-02-2010 21:10

Powiem krótko.
Jak dla mnie żenada. Z początku myślałem że to wina mojego neta ale miałem wątpliwości ponieważ mam 2 mb.
Jeśli oni poprawiali (naprawiali) serwery aby szybciej, sprawniej działały na restockach to aż boję się pomyślec jak bylo kiedys.
Hmm... Według mnie dużo błędów sie pojawiło kompletnie nie związanych z obciążeniem serwa. Mnie do białej gorączki doprowadził błąd nr 2. A juz myślałem że zgarne iPoda 8 Gb ;/
No cóż nie pozostaje nic jak czekać na 24/7 może wtedy bedzię to jakoś sprawnie działało a PTZ nie bedą tak wygórowane tak wszyscy myślą (choć w to nawet ja do konca nie wierze).
Ps. Wie ktos moze kiedy startuje 24/7 oficjalnie ?


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - bloodmoon - 28-02-2010 09:38

Generalnie według mnie nie było zle wszystko sie wczytywalo szybko nawet lagów nie było nie wiem dlaczego niektórzy pisza o jakiś błędach może zapóźno się logneli fakt nie wywalczyłem nic konkretnego ale to teżwina tego ze pisale ręcznie jakbym korzystał z autofilla to bym mial wii jak nic oby 24/7 wystartowal jak najszybciej


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Magnus - 28-02-2010 10:18

Ja korzystałem z czegoś lepszego od Autofilla i nie wygrałem wii więc wątpie w to że byś wygrał ... Ale różnie bywa Smile


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - rj7rad - 28-02-2010 10:47

(28-02-2010 10:18)MAGNUS napisał(a):  Ja korzystałem z czegoś lepszego od Autofilla i nie wygrałem wii więc wątpie w to że byś wygrał ... Ale różnie bywa Smile

Ja chyba korzystałem z tego co ty i też nic Tongue