Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock (/Temat-Wrazenie-po-darmowym-restocku-Luty-Restock-2378)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - fergalicious - 27-02-2010 11:44

ja już wpisałem wszystko do psp i fresh out ;/ a pozniej to juz nic nie było oprócz jakis dupereli z napisem lockerz ;/ żal


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Magnus - 27-02-2010 12:12

psp jest bardzo ciężko zdobyć to za 200 PTZ lepiej odrazu np na ipoda nano startowac Smile


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - mati852a - 27-02-2010 12:37

Mi zgarneli z przed nosa uncharted jak już wszystko wypełniłem. To był mój pierwszy restock teraz będzie już tylko lepiej.


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - WojaS_PL - 27-02-2010 13:27

Hmm ... interesuje mnie jeszcze jedna rzecz - sam się przekonałem jak długo otwierają się strony podczas Restocku i tak pomyślałem sobie że chyba możnaby było skrócić czas ładowania strony otwierając stronę tylko w tekście tzn. aby nie wczytywał tych wszystkich obrazków, tła itp. Byłoby tylko zdanie np. New iPod Touch 8GB 325 PTZ i z tego tekstu odnośnik do zamówienia. Jestem cholernie ciekaw ile możnaby było tak cennego czasu zaoszczędzić.


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Podolak97 - 27-02-2010 13:41

Nieeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! przegrapilem to ! Sad poczekam miesciac i zapoluje na cos innego Smile


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - nao580 - 27-02-2010 13:43

w operze jest chyba taka opcja turbo co znacznie zmniejsza jakość wyświetlanych obrazków przez co szybciej się ładują, w firefoxie może jest coś podobnego, trzeba poszukać
co do restocku lagów u mnie nie było, zaciełem się trochę na logowaniu, ale po korekcie szybko zjechałem na dół,na upragniony towar (który cudem był jeszcze dostępny) i zamówiłem korzystając z autofila
muszę też wspomnieć o ts, o nieocenionej pomocy tych którzy byli za którą z góry dziękuje


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - ambrell - 27-02-2010 14:27

A moglbys podac stronke z kad wziąłeś info jak ustawic autofilla?;>


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Alcor - 27-02-2010 14:32

@up

Jest taki temat w dziale "poradniki".


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - ambrell - 27-02-2010 14:42

(25-02-2010 01:29)Alcor napisał(a):  
(24-02-2010 09:46)Sglaz3 napisał(a):  Jest coś takiego na operę???

Autofilla nie ma pod opere.


...Ponawiam wczesniejsze pytanie.


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Kaziu - 27-02-2010 14:54

Nic mi się nie udało zamówić, bo co brałem co było dostępne i po wypełnieniu wszystkich danych pisało Woops i jakiś tekst...Nie wiem dlaczego ;/