Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock (/Temat-Wrazenie-po-darmowym-restocku-Luty-Restock-2378)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Gumowy - 27-02-2010 11:03

Słysze na TS'ie głośne "RESTOCK!" więc szybko wbijam i tu pierwszy błąd, zamiast lognąc automatycznie to wpisałem meil i hasło. Po chwili byłem w electronic, klikam F3 i już jestem przy X360, klikam, troszke mi sie zeszło zanim kraj wybrałem, później Alt+J, autofill zadziałał bezproblemu, jeszcze captcha i... dupa już nie ma Xbox'ów :s Cofnałem do electronic wziąłem Apple Magic, wypełniłem i znowu się spóźniłem. Wszedłem do Cool Brands i wziąłem Kubek Lockerz Undecided Mogło byc lepiej ale cóż.


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Fisher255 - 27-02-2010 11:07

Jednym słowem : FAIL.
Wbiłem jako jeden z pierwszych, zalogowałem się, znalazłem iPoda, to było jakieś 5-6 sek. Ładowało się 3 sek, i sorry fresh out. odświeżam strone, a tam NIC nie ma.


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Baczex - 27-02-2010 11:15

I jak chłopaki pisaliście wczoraj coś do nich ? o ten błąd? bo ja napisałem i niestety, zero odpowiedzi ;( Teraz ich paroma mailami zaspamowałem xd


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Artur1995Zdw - 27-02-2010 11:18

Ja nie miałem żadnych błędów.
Nawet lagów. Od razu wszystko się wczytało.
I Shuffle zamówiłem Big Grin


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 11:18

ja napisalem ale kilka cieplych slow do nich


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - wiktor953 - 27-02-2010 11:19

a jak pisze "FRESH OUT" to znaczy że nie ma tego towaru?? gdzieś czytałem żeby sie tym nie przejmować tylko spróbować wziąć tą nagrodę...


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 11:23

to znaczy ze nie ma jak juz jest frewsh out


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Royside - 27-02-2010 11:26

Informacja o Restocku na TS wyglądała mniej więcej tak :

Ja : Chłopaki pozwolicie że wam przerwe bo właśnie się chyba zaczął ...
Ktoś w połowie zdania: RESTOCK!
Ja : no właśnie
Big Grin

Po wpisanych danych na bon Amazon niestety wyprzedano , więc wziąłem koszulke Odyssa


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - QoorChuck - 27-02-2010 11:29

Sprawdzałem ptzplace co 10-15 sekund i kiedy na SB jeszcze nic nie było o restocku odświeżyłem ptzplace i pojawiło się logowanie.

Oczywiście autofill nie chciał zalogowań więc szybciutko wpisałem, wbiłem bez większych opóźnień, wybrałel electronics, zamuliło parę sekund, zjechałem do WII i już nie bylo. Byly jeszcze psp za 900. Chciałem wziąć Bioshocka na PC ale jak kliknąłem to dostałem komunikat, że już nie ma, to samo z wersją na PS3. Poszedłem to BWL i tam już tylko 25$ było.

Napisałem do lockeerz.


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Sony_st - 27-02-2010 11:31

a mi nie chciało wogóle przejść do zalogowania cały czas miałem napis taki jak jest zawsze na ptz place