Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock (/Temat-Wrazenie-po-darmowym-restocku-Luty-Restock-2378)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Songoku - 27-02-2010 09:41

SadSadSadSadSad
Matka odcięła mi neta i nici z restocku
SadSadSadSadSad


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Darius - 27-02-2010 09:47

Mi nic nie wyszło, jak wszedłem to prawie nic nie było, lecz płakać nie będę.


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - mariusz230594 - 27-02-2010 09:48

Kiedy pełna wersja lockerz, czy może jeszcze restocki będą


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - krystian__ - 27-02-2010 09:52

właśnie może niech wprowadzą ten sklepiki...było by zarąbiście...nie byl o by tyle nerwów i może by była większa szansa na nagrody....


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Jeppers - 27-02-2010 10:15

Pierwsze odczucie ? Beznadzieja

Wszedłem w ipoda nano i jak chciałem wybrać Polskę z listy to lag na 20 sekund , mówię no nic zdarza się , w końcu zadziałała lista , klikam w reedem i lag na minute , wtedy wiedziałem ,że już nic nie wezmę i właśnie tak się stało , zostawiłem punkty na później.

W skali od 1-6 restock oceniam na 3-


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - lysy88 - 27-02-2010 10:30

no ale generalnie szanse widzę były... ale ja tam wole piątkowego browarka Big Grin


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - QoorChuck - 27-02-2010 10:30

Życzę bana każdemu kto korzystał z Greasempnkeys i innych tego typu haków. Piszę w tej sprawie liścik do supportu, z pewnymi pomysłami.


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Faber - 27-02-2010 10:33

Wszystko pieknie, ale czego bym nie wybral, po wpisaniu danych i kliknieciu Reedem Now LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAG


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - tokrzys14 - 27-02-2010 10:39

Wogóle niechciało mi odświerzyc żeby wejśc na strone;/ nawet się nie zalogowałem ;(


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 11:02

ja tak samo mialem niech ten 24/7 otwieraja a jak beda tam same termosy to pojade i zabije