Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock (/Temat-Wrazenie-po-darmowym-restocku-Luty-Restock-2378)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - lolmasz - 27-02-2010 00:31

Czy to ze wpisuje sie dane swoje do wysylki to nie jest juz towar zaklepany? Dopiero po wpisaniu i wtedy reedem 'zaklepujemy' go? Wiec wpisywanie danych nic jescze nie znaczy? Bo na ostatnim restocku dlugo wpisywalem dane i myslalem ze to juz zaklepuje gre. Mimo ze upewnialem sie o to jak wpisac numer itp to i tak zdazylem wziac mw2 na ps3. Wiec cos co powinno chyba tez szybko zejsc.
Ogolnie albo wpisywalem dane i fresh out albo roznoraki bledy. Porazka restock. Po co pokazuje ze jest jeszcze towar jak pozniej tylko errory wywala. Tylko wkurzaja czlowieka. No i jeszcze ten glupi pies -.-' Mysleli ze to 'slodkie' jak pies lize szybe? Jasne...

Mam nadzieje ze jednak mimo errorow po wpisaniu danych moze cos mi zakceptowalo i dostane potwierdzenie, tylko nie wiem czego bo przy wielu towarach wpisywalem dane i potem bledy xD. Moze blad byl bo cos innego udalo mi sie jednak wziac?

Czy punkty odrazu zabralo tym co cos wzieli czy jeszcze nie?


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Mocny - 27-02-2010 00:37

do dupy,ledwo wszedłem to co najlepsze już znikło.A to jedyne co poprawilo mi dzisiaj humor

http://demotywatory.pl/1076064/To-uczucie


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Daminn - 27-02-2010 01:03

Był to mój pierwszy restock. Niestety odświeżałem w kółko od 22. I akurat w czas przeskoczyłem na chwilę na 2 przeglądarkę a na TS info o restocku. Ze stresu wszedłem nie na tą przeglądarkę, w sumie z 5s w plecy. Zobaczyłem tylko zielone psp, klikam i brak. Po powrocie nie było już nic. Wszystko ręcznie, bo w ostatniej chwili zrezygnowałem z małpki.


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Morfit - 27-02-2010 01:13

Również mój pierwszy restock. Wrażenia ? - ZAJEBISTE, bo udało mi się zgarnąć Wii


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Radzimił - 27-02-2010 01:40

Kurde, ja wchodzę szybciutko na ptzplace.. roboform nie działa! Albo spanikowałem i źle coś nadusiłem ;P wpisuje login, hasło, chodzę. Electronics - tylko iPod shuffle 4GB, kij patrze amazon albo paypal... tylko 25$, a amazon wykupiony. Dział Lockerz! Kurna jeszcze jest bidon do wzięcia i jakieś kubki/koszulki! Mówię sobie - no dobra, bidon się przyda;P Klikam, klikam, klikam jest formularz! roboform znowu nie działaBig Grin. Na szczęście zdążyłem wpisać ręcznie i złożyłem zamówienie. Jak odświeżyłem stronę już bidona nie było ;P Otóż.. szczęście w nieszczęściu jak to się mówi.


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Jimmi - 27-02-2010 02:01

Miałem to ,,szczęście", że udało mi się załapać na ipod nano 16 GB, klikam wypełniam dane i BUG. Odświeżam stronę Ipoda już nie ma ;/ Próbuje zamówić przelew na Paypal -4 krotnie! Cały czas wyskakiwały jakieś błędy. Gdy otworzyłem stronę w FF (Poprzednio Opera) restock został zakończony. Tak więc, dla mnie porażka...


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Artur1995Zdw - 27-02-2010 07:13

To był również mój pierwszy restock, ale się jakoś udało Wink
Wszedłem na stronkę i już miałem kupować PSP za 200 PTZ, ale w ostatniej chwili kliknąłem w iPod'a Shuffle (zielonego Wink ). No i dobrze, że wziąłem iPod'a, bo (nerwy) i wybrałem złą regułkę i autofill nie zadziałał ;/ Dobrze, że szybko piszę Wink I jakoś się udało.
Zdjęcie już jest w dziale nagrody Big Grin


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Zythus - 27-02-2010 07:23

Gdyby nie dwie rzeczy:
1. Logowanie trwało 10 sekund
2. Obrazek miał2 wyrazy po 10 liter każdy
To po tym co zrobiłem [wypełnieniu formularza na PSP i kliknięciu Redeem] zobaczyłbym potwierdzenie zamówienia.
Ale .


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - BartuS - 27-02-2010 07:34

O której się zaczął ? Miałem 18nastkę brata i nie mogłem być... Ale już reedemnąłem wczoraj na 3 fali termos...

Ale tak patrząc to mogłem nie kupować termosa, a dziś powalczyć o to zasrane wii...


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - ziomex983 - 27-02-2010 07:55

A ja jak na sylwewstra nie dotrwałem heh a o której był???