Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock (/Temat-Wrazenie-po-darmowym-restocku-Luty-Restock-2378)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Admin - 27-02-2010 00:17

W tym temacie piszcie o swoich ogólnych odczuciach, odnośnie bezpłatnego restocku, osobiście mi się udało jednak wiele osób na tsie nie miało tyle szczęścia. Na Tsie było nas 180 osób ! Była to bardzo zgrana ekipa której dziękuje za uczestnictwo w restocku lockerz.com !

Łączę się w żalu z tymi którym się nie udało=/


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - lukasz321 - 27-02-2010 00:19

mnie się udało star wars na psp, więc admin jakbyś potrzebował gierę to się polecam Wink używałem tylko autofilla;D


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Mody94 - 27-02-2010 00:21

Jak miałem brać Aliens vs Predator to mnie zalagowało :S
I nic nie mam Big Grin


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - rj7rad - 27-02-2010 00:22

Totalna paranoja. Weszliśmy chyba wszyscy jednakowo (z TS).. Wziąłem Ipoda Touch, dane oczywiście same mi się uzupełniły Wink przepisałem kod, clisk w redeem i strona stoi dobre pół minuty.. wyszedłem i próbowałem szczęścia gdzie indziej, gdzi za każdym razem widziałem jakieś błędy :/

Był to mój pierwszy rostock, czy poprzednie wyglądały podobnie?


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - WojaS_PL - 27-02-2010 00:23

Próbowałem iPod Shuffle, klikam Reedem Now! czekam i wywala error, to samo było przy Fallout 3 na PC. Wtedy już sobie odpuściłem bo wiedziałem że nie będzie sensu wydawać tak ciężko zarobioną walutę na jakieś notesy czy termosy które w ogóle nie są mi potrzebne. Zbieram PTZ dalej i oby w końcu mi się kiedyś poszczęściło ;/ ( i oby nie wyczyścili mi konta z powodu startu Full Version strony )


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - joke16 - 27-02-2010 00:24

Mi się nawet podobało chociaż próbowałem zamówić shuufle, ale kiszka, więc zamówiłem termos i nie miałem strony że go wybrałem itp tylko mnie przeniosło na ptz place i zabrało mi punkty więc myślę że zamówiłem.


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Baczex - 27-02-2010 00:25

U mnie jak nie Error, to ładowało tą cholerną stronę pół godziny ;((
I zamawiałem kilka razy i to samo PORAŻKA !!! ;///////
PS : Nie klnąć na TEAM SPEAKU haha xD


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - MareKSG - 27-02-2010 00:25

Ja zamiast drukować się napiszę: [ CENZURA!!! ] Już mi szkoda słów do tych gości... Jeżeli nie będzie sklepu 24/7 to uzbieram 5000 PTZ i nic nie będę nic potrafił kupić... Nie ma co się babrać w takich restockach i czas tracić. Jest 40 minut po restocku a mi nadal się ładuje ptzplace Wink


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - pespe - 27-02-2010 00:29

Fuck fuck !!! i co to ma być no rozwala mnie to ;/


RE: Wrażenie po darmowym restocku - Luty Restock - Gien - 27-02-2010 00:29

Porazka !!