Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zetbux- prawdziwa historia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: zetbux- prawdziwa historia (/Temat-zetbux-prawdziwa-historia-23778)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- BizNET - 05-08-2008 19:34

Cytat:każdy może napisać że ten jest adminem tego buxa bez dowodów

Nie dokońca! Tak się składa że bezpodstawne, bez dowodu zarzuty są tylko zarzutami!

evolucja piszesz że kogoś oszukałem podaj osobę która straciła przeze mnie >1zł


Ty adminem... nie ty.. Daruj sobie takie teksty bo chyba nie wiesz co mam za pasem? Kolego oni jeszcze nie wiedzą całej prawdy o Tobie :idea:


Na zetbux masz informacje że jest legalny? hmm widzisz nawet ja tego nie zauważyłem ale czy jeśli coś pisze że jest legalne to już mnie łączy z tą sprawą? Chyba masz nie równo jeśli tak myślisz


- evolucja - 05-08-2008 19:51

Cytat:podaj osobę która straciła przeze mnie >1zł
użytkownicy tego forum sporo zainwestowali w zetbux.com... zresztą, to przecież nie jedyny twój bux- sam przyznałeś się że miałeś ich więcej ;-)

Cytat:Kolego oni jeszcze nie wiedzą całej prawdy o Tobie
czegoś im jeszcze nie powiedziałeś?

Skoro niemiec nie istnieje, to z kim rozmawiałeś, kto ci zapłacił i komu sprzedałeś? :-?


- BizNET - 05-08-2008 20:13

Cytat:Skoro niemiec nie istnieje, to z kim rozmawiałeś, kto ci zapłacił i komu sprzedałeś?

Gdzie pisze że nie istnieje? Nigdzie temu nie zaprzeczyłem. Rozmawiałem z adminem :-), sprzedałem adminowi, kase dostałem od admina co jeszcze chcesz wiedzieć? :-P


- evolucja - 05-08-2008 20:15

hmm.. adres się nie zgadza, wysłałem kilka maili- bez odpowiedzi, a najprawdopodobniej jutro również zadzownię :lol:


- Sniechu - 05-08-2008 20:16

BizNET, to jakbyś mógł, to się zapytaj tego admina czy Niemca jak to evolucja mówi, kiedy Zetbux będzie działał :-P


- BizNET - 05-08-2008 20:47

Cytat:hmm.. adres się nie zgadza, wysłałem kilka maili- bez odpowiedzi, a najprawdopodobniej jutro również zadzownię :lol:

Ok ale co to może mnie obchodzić? dla mnie to możesz się z nim umówić jeśli to Ci odpowiada.

Czy ja muszę Ci cokolwiek udowadniać? Jeśli tak myślisz to gratuluję że wogóle myślisz bo są ludzie którym przychodzi to ciężko.

Jeśli jakieś pytania czy problemy to proszę pisać otwarcie a wasze opinie czy domysły, myśli, przypuszczenia mnie szczerze mówiąc guzik obchodzą


- Tomsh - 05-08-2008 21:17

No to teraz ja się wypowiem...
Jeśteśmy w temacie zetbuxa, więc od tego zacznę... nie za bardzo obchodzi mnie kto jest jego adminem, kto zbiera całą pule, kto traci. Każdy tutaj ryzykuje, każdy z nas wybiera gdzie inwestowac, gdzie klikac. Nikt nie ma przymusu, niekogo nie możemy zmusic... Ktoś chciał klikac w zetbuxie to klikał, kto nie to nie... to już na sumieniu kogos innego będzie spoczywało to, czy wróci, czy oszuka itd
A evo co do Ciebie i "niby" twojego 24buxa:
rzuciłes się własnie na ten bux, nie dlatego ze masz jakies domysły/dowody/przypuszczenia, tylko dlatego żeby odwrócic uwagę od 24bux... To jest taka jakby zemsta. On na Ciebie ty na Niego... tylko że on ma chyba dowody...


Evolucja:
Cytat:najpierw musiał bym być skończonym idiotą żeby zweryfikować konto, potem założyć takiego buxa a na końcu by wypłacić kasę na konto
A może jednak....


- afeks - 06-08-2008 10:42

Widze że naprawdę ludziom z forum się nudzi. Nik nikogo do inwestowania w te gówienka nie zmuszał jak byście widzieli co się dzieje na forum i z buxem to byście wiedzieli ze lepiej nie inwestowac a nie słuchacie się innych jak jakieś pół mózgi które nie potrafią samodzielnie myślec. Tylko zaśmiecacie forum tymi tematami.


- gabi071984 - 06-08-2008 13:35

tyle gadania i kłótni o zetbux a on narazie przecież nie działa


- Kolekcjoner - 06-08-2008 14:12

Jak zawsze...