Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
|NOWY| BuxOn.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: |NOWY| BuxOn.net (/Temat-NOWY-BuxOn-net-23734)



|NOWY| BuxOn.net - chodaczkemjk - 01-08-2008 12:07

BuxOn.net

> $0.01 za klik
> $0.01 za klik poleconego
> wypłata na AlertPay (natychmiastowo!!)
> $0.05 bonus za zapis
> 9-10 reklam
> Poleceni 100%



Uwaga!!! - $3 przy pierwszej wypłacie. Kolejne wypłaty mogą być realizowane od $5, następna $7 i każda kolejna od $10.




Kupno refferalsów!!

Bardzo ciekawe rozwiązanie, otóż poleconych kupujesz na czas nieokreślony płacąc $1 za każdego poleconego. Ilość jaką chcesz kupić wybierasz sam. Obecnie mozesz kupić minimum 5 poleconych a maksymalnie 575. Zakres ten będzie z pewnością się zwiększał.



Wypożyczanie refferalsów!!


Za połowę ceny, czyli za $0.75 możesz wynająć poleconego. Mechanizm podobny jak przy kupnie, sam wybierasz ilu chcesz wynająć z przedziału 10-874 (w chwili obecnej, może ulegać zmianie). Poleconych wynajmujesz na 30 dni.




Rejestracja



Poprzedni temat został skasowany, więc pisze od nowa -:-.


- mrw111 - 01-08-2008 12:21

Jest wiele kontrowersji ale wygląda to tak: ktoś jako pierwszy dał temat z tym buxem. Jednak nie mogłem go znaleźć. Szukałem szukałem i znalazłem że ten temat został jakoś usunięty. Temat powtarzany był kilka razy ale niestety twój idzie do kosza a powrócony zostaje temat piotrka ponieważ on napisany był jako drugi 26lipca


|NOWY| BuxOn.net - Killer - 11-03-2011 01:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.