Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
oscypek193 - OSZUST - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: oscypek193 - OSZUST (/Temat-oscypek193-OSZUST-23729)



oscypek193 - OSZUST - Pogrebniak - 03-08-2008 15:35

W tym poście chcę tylko przestrzec innych forumowiczów przed zadawaniem się z tym oszustem. Po tym jak napisał o spamie jednego z użytkowników napisałem temu :evil: żeby najpierw popatrzył na siebie. Na forum szuwi dostał kilkanaście banów, pierwszy ban prawdopodobnie za oszustwo, potem kolejne za klony, na tym forum też próbował oszukiwać np. poprzez wstawianie swojego reflinka w łańcuszku za co otrzymał ostrzeżenie. Temat napisałem ponieważ oscypek193 po tym jak wysłałem mu PW zaczął się bezczelnie do mnie odzywać, powiedział też, że skończył już z oszukiwaniem, ale takim krętaczom nie wolno wierzyć :roll:


To jest dział Bany z forum szuwi:
Cytat:Użytkownik: godfather
Zbanowany: 08.07.2008
Powód: klon użytkowników oscypek193, adolfik123, bodzio12, manieczek, zdzichu12,wisios14 ......
Uwagi: ban dożywotni

Jest tego więcej, ale nie chciało mi się wklejać.
Temat napisałem, ponieważ każdy powinien wiedzieć, że na forum jest oszust :-|


- oscypek193 - 03-08-2008 16:03

Po pierwsze to:
"adolfik123, manieczek, zdzichu12,wisios14" należeli do kolegi z którym wspólnie prowadziłem stronę, po drugie to:
Pogrebniak napisał(a):po tym jak wysłałem mu PW zaczął się bezczelnie do mnie odzywać
ja się wobec ciebie bezczelnie odzywałem? Przypominam o tym, że to ty pierwszy mi groziłeś, obrażałeś mnie i moją matkę. Po 3 zgłosiłem SPAM a ty masz jeszcze o to wonty. A może ty się kryjesz pod postacią moja1?
Po 4 i ostatnie, zły dział!! Takie tematy prędzej w kategorii "RÓŻNE >> OSZUŚCI" niż w "Ogólna dyskusja o Get-Paid"

ŻEGNAM!


- Pogrebniak - 03-08-2008 16:20

oscypek193 napisał(a):Po pierwsze to:
"adolfik123, manieczek, zdzichu12,wisios14" należeli do kolegi z którym wspólnie prowadziłem stronę

takie kity to możesz kolegom z podwórka opowiadać :-|


- oscypek193 - 03-08-2008 21:08

NO COMMENTS Undecided


- Marszalll - 09-08-2008 10:51

Pogrebniak, czy rydzyk :mrgreen: kogoś okradł?
oscypek193, Może pogrebniak i nie ma racji, że jesteś oszustem ale napewno nie trzymasz się zasad...