Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja (/Temat-Inwestycja-23709)



Inwestycja - djrafcio - 23-08-2008 10:53

Witam!
Jestem młodą, ambitną osobą, obecnie pracuję i uczę się. Mam dośc znoszenie szefa nad głową, któremu ciągle coś nie odpowiada.
Myślałem nad własnym interesem, mam dużo pomysłów, które mają duże szanse na wybicie się. Niestety przy moim wynagrodzeniu, jest nikła szansa na odłożenie jakiejkolwiek gotówki, a otworzenie własnego biznesu wiąże się przecież ze sporym nakładem.
Nie wiem czy stanę się u Was obiektem docinek i wyśmiewania, ale wpadłem na pomysł, że gdyby każda osoba czytająca mój post przekazała by na moje konto symboliczne 1 zł, to w niedługim czasie mógłbym pewnie spełnic swoje marzenia o tej inwestycji.

Dla tych, którzy nie będą mnie wyśmiewac i potraktują poważnie, podaję nr. konta:
03 1140 2004 0000 3302 3825 3890

Dziękuję bardzo zainteresowanym! Pozdrawiam!


- Damien - 23-08-2008 10:55

<lol> smieszne kto ci będzie dawał kase za fre???????


- smotki - 23-08-2008 11:01

zebrak pierdolony... wzioł bys sie za robote a nie szukac pieniedzy żebrajonc !!!


- moody - 23-08-2008 11:09

Najlepszy post jaki tu widziałem :mrgreen:
Jak ktoś jest chętny, żeby spełnić moje marzenia o willi z basenem i wakacjach na bora-bora to moje AP: [email protected] :->


- RONIN - 23-08-2008 11:25

no pewnie bo po co sie wysilic lub pomyslec - najatwiej szukac jeleni i frajerow
chcesz ruszyc z wlasna dzialalnoscia??
nic prostszego robisz biznes plan - sa banki udzielajace kredytow - majac biznes plan mozesz pozyskac pieniadze unijne przeznaczone na rozpoczecie dzialalnosci gospodarczej na start firm - ale przeciez po co skozystac - lepiej isc na latwizne - po prostu jestes zalosny i no coment twojego postu


- jozio94 - 23-08-2008 11:45

zbieram na skarpetki, pomóżcie zrealizować moje marzenie, moje Ap: [email protected] Big Grin


- Zcna - 23-08-2008 12:29

Głupota ludzka nie zna granic :idea: :idea: :-> :->


- JereManU - 23-08-2008 12:38

Kompletny absurd.

Kosz.


Inwestycja - Killer - 11-03-2011 01:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.