Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Legalne Oszustwo ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Legalne Oszustwo ? (/Temat-Legalne-Oszustwo-23690)



Legalne Oszustwo ? - ketchup1 - 29-07-2008 22:42

Witam!
Zrobiłem se 34 konta na isabelmarco i klikałem za każdym kontem zmieniając IP i czyszcząc cookies wyklikałem linki za pomocą kodu javascrip czyli nie czekałem 30 sekund Tongue i w około 10 dni zarobiłem 31 $ zażądałem wypłaty. Tak mi napisali. I mam pytanie czy już mi te kase dadzą czy mogą mi jeszcze te konto zbanować ? To był taki eksperyment ;]
After you request for payment your account will be audited to make sure you aren't violating the TOS. Your payment is being proccesed.

Processing time: max 40 days and 20 days for Premium

A np. jak mnie zabuja i zrobię se nowe konto i uzbieram kasę bez tych oszustw to będe mógł wypłacić kasę na tego samego AP ?:-)
A i po jakimś czasie mogę wiedzieć kiedy by mnie zbanowali dopiero jak będą wypłacać czy mogą to zrobić jutro ?


- Marszalll - 29-07-2008 22:47

A to była twoja pierwsza wypłata??


- ketchup1 - 29-07-2008 22:52

tak


- mjs17 - 30-07-2008 05:28

takich tematów na forum sie zabrania kosz


Legalne Oszustwo ? - Killer - 11-03-2011 01:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.