Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Top Buxy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Top Buxy (/Temat-Top-Buxy-23651)

Strony: 1 2


Top Buxy - mireck - 28-07-2008 09:11

Można by było zrobić 10 najlepszych buxów - najbardziej zaufanych, wypłacalnych.


- mjs17 - 28-07-2008 09:24

buxy nigdy nie są zaufane


- mireck - 28-07-2008 10:35

Ale takie warte polecenia - wypłacalne.


- Marszalll - 28-07-2008 10:38

jak ktoś jest na stałe z forum to wie... A poza tym ich uczciwość to sie zmienia jak cholera.
Nie szło by nad tym nadążyć.


- BizNET - 28-07-2008 12:15

Taka toplista by była ciągle aktualna musieli byśmy ją aktualizować kilka razy dziennie :-P (masa scamów i nówek)


- Marszalll - 28-07-2008 12:46

BizNET, wlasnie o to mi tez chodziło..
mireck, ale jak chcesz to weź w SPAMie załóż temat top i sobie go pilnuj. :mrgreen:


- oscypek193 - 28-07-2008 15:47

tak, ale wiadomo, że nówka nie jest zaufana. Według mnie to dobry pomysł by coś takiego zrobić, tylko że nie każdy będzie wpychać nówka bux'a który ma 5 godzin, a konkretne co już siedzą trochę lub troszki np. Isabelmarco, ClixMX, NeoBux, FoxCash itp.


- chodaczkemjk - 28-07-2008 16:12

Hmm pomysł mógłby wypalić pod warunkiem iż byłby edytowany bardzo często. Sam typował bym Bux.to , NeoBux. Można byłoby zrobić listę z głosowaniem każdy mógłby raz na tydzień głosować na swój ulubiony Bux i tak byśmy znali najlepszy wg nas wszystkich :-)


- Sniechu - 28-07-2008 16:15

chodaczkemjk napisał(a):Hmm pomysł mógłby wypalić pod warunkiem iż byłby edytowany bardzo często. Sam typował bym Bux.to , NeoBux. Można byłoby zrobić listę z głosowaniem każdy mógłby raz na tydzień głosować na swój ulubiony Bux i tak byśmy znali najlepszy wg nas wszystkich :-)

Neobux mógłby być, o bux.to się nie wypowiem, ponieważ nie siedzę w temacie. Można by dodawać tam nowe buxy dopiero wtedy, kiedy okażą się wypłacalne. Ja bym był za wstawienie takich buxów jak Buxhot, Zetbux itp.


- travispl - 28-07-2008 16:20

chodaczkemjk napisał(a):Bux.to
wg mnie ten bux powinien by być ostatni na liście