Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oceńcie lepszego "graffika" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Oceńcie lepszego "graffika" (/Temat-Ocencie-lepszego-graffika-23638)

Strony: 1 2


Oceńcie lepszego "graffika" - tesst - 27-07-2008 13:11

Witajcie... Elo Elo..
:idea:


Piszę temata w celu ocenienia przez Was 2 "graffików" pod względem estetycznym, technicznym i ogólnie którego grafika prace bardziej przypadły wam do gustu

Cytat:[center]GRAFIK nr 1:[/center]

button:
[Obrazek: 1zh377n.jpg]

banner:
[Obrazek: 5mydf7.png]KLIKNIJ DLA PEŁNEGO EFEKTU!!!
[center]
GRAFIK nr 2:[/center]

Cytat:button:
[Obrazek: index.php?1]

banner:
[Obrazek: index.php?1] KLIKNIJ DLA PEŁNEGO EFEKTU!!!


Prosimy o oceny! Na koniec wyjaśnienie co/ dla czego/ po co/ a na co/ :idea:


- Sniechu - 27-07-2008 13:15

Jak dla mnie to prace grafika 2 są lepsze, ale to tylko moja opinia a ja się na tym nie znam :-( (na razie 8-)) Chociaż tło pracy drugiej Grafika 1 bardzo mi się podoba :-)


- JereManU - 27-07-2008 13:17

Jednakże obie zbytnio nie wykazują dużego wkładu pracy. Odrobinę lepsza prace nr2, ale z obu stron spodziewałem się czegoś lepszego. :-P


- oscypek193 - 27-07-2008 21:14

Grafik 2 lepszy, a najbardziej to mi się podoba ten button. Niby takie nic nadzwyczajnego, a bardzo mi się podoba.
PS. Czy ten grafik nr. 2 odwaliłby mi taki button (z innym napisem) za free? Jak co to PW


- huligan20 - 27-07-2008 22:53

2 grafik o wiele lepszy


- audia4 - 28-07-2008 06:38

Grafik nr2... lepsza estetyka prac, dobrze czcionki dobrane ogólnie fajnie sie prezentuje

Grafik nr1... słabe tło w bannerze, prawie nie widać na dole napisu


Wybieram Grafika nr2- i chyba już wiem kto to jest Tongue


- Marszalll - 28-07-2008 10:27

grafik nr2... bardzo prosto i czytelnie
grafik nr1... w buttonie to czarne tło zbija efekt a banner (to sie wszystko zlewa)

Wybieram drugiego grafika 8-)

P.S. ju8ż chyba nie ma wątpliwości kto jest lepszy. :-|


- audia4 - 28-07-2008 11:19

jeszcze dodam że w bannerze nr2 napis [b:-|35893ba11]sprawdź nas[/b:-|35893ba11] mógłby migać Tongue


- BizNET - 28-07-2008 12:13

Dziękuję za głosowanie!

Grafik 1: rafki
Grafik 2: Ja (BizNET)

Zrobiliśmy ankietę z nowego konta po to by nasze pozycje tu na forum nie miały wpływu na Wasze głosy (zagłosuję na tego bo go bardziej lubię)


Jaki był cel ankiety?

Jakiś czas temu rafki do mnie napisał:
[quote:-|a15845147]no i tak szczerze [nie chce cie tu obrazac, czy cos, to tylko rada] poczytaj troche tutoriali, bo takie robienie grafiki to i 8latek umie... bo przez takie zalozenie:
nie czytam tutoriali, po prostu mieszam warstey az bedzie ok.
nigdy sie czegos pozadnego nie nauczysz... Wink
z reszta, jak chcesz troche o grafice pogadac to wal na gg.[/quote:-|a15845147]


Wyraźnie krytykuje moje prace gdyż są na poziomie 8 latków. Oczywiście tego nie bronię ale gdy przeczytałem to: "jak chcesz troche o grafice pogadac to wal na gg" i to całe wymądrzanie się że to on niby jest spec mnie zaskoczyło!
Na gg on pokazał mi kilka prac i ja jemu, oczywiście według niego moje były dużo gorsze dla tego postanowiliśmy że sprawdzicie to Wy :-)


Cieszę się że wygrałem i mam nadzieję że faktycznie moje prace są niezłe.
Aha jeszcze jedno... gdy miałem już sporą przewagę rafki napisał do mnie że sfałszowałem wyniki ankiety :-| (Ciekawe czy komentarze również?)

I rafki kto kogo może uczyć? :-P


Dziękuję za głosy i pozdrawiam!


- Sniechu - 28-07-2008 12:15

Cytat:Grafik 1: rafki
Grafik 2: Ja (BizNET)

Tak myślałem :-|
Pierwszy był taki w stylu rafkiego (niebieski), A drugi w stylu Xonica (ciemny).