Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NOWY] inetcash.de - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [NOWY] inetcash.de (/Temat-NOWY-inetcash-de-23636)

Strony: 1 2 3 4


[NOWY] inetcash.de - getrich - 27-07-2008 12:06

Niemiecki surfbar, oferowane na około €0.06-0.07,5 godziny

Ref program:

10,0% - 8,0% - 5,0% - 3,0% - 2,0% - 1,0%

wypłata na PayPal - €5

http://www.inetcash.de:8080/inetcash/refer.do?referee=jezek

thx


- szyderca - 26-08-2008 14:35

wyplacilo to juz komus?


- RiPper - 25-09-2008 21:40

i jak wyplacil juz ktos z tego? ja w sumie jeszcze 0,4 potrzebuje i sproboje wyplacic.


- mko101 - 26-09-2008 13:13

Ja 14 centów. Dzisiaj jeszcze zlecę :]

Edit: Już zleciłem :->
Zobaczymy w ile dojdzie :-)

Edit: Z tego co się dowiedziałem z FAQ w połączeniu z mtranslatorem, wyszło że płacą tylko użytkownikom niemieckim..

Die Auszahlungsuntergrenze liegt bei 5,-- EUR. Die Auszahlung per Überweisung ist derzeit nur für Mitglieder aus Deutschland möglich.

Od tego, co płaci kwotę InetCash.de z? Wypłata jest niższy w wysokości 5, - EUR. Płatność przelewem bankowym jest obecnie dostępna tylko dla użytkowników z Niemiec.


- RiPper - 26-09-2008 18:47

mko101 napisał(a):Edit: Z tego co się dowiedziałem z FAQ w połączeniu z mtranslatorem, wyszło że płacą tylko użytkownikom niemieckim..

Die Auszahlungsuntergrenze liegt bei 5,-- EUR. Die Auszahlung per Überweisung ist derzeit nur für Mitglieder aus Deutschland möglich.

Od tego, co płaci kwotę InetCash.de z? Wypłata jest niższy w wysokości 5, - EUR. Płatność przelewem bankowym jest obecnie dostępna tylko dla użytkowników z Niemiec.

no tak na konto bankowe tylko uzytkownikom niemieckim Wink jest tam jeszcze adnotacja iz na paypal placa uzytkowanikom innych narodowosci :-)
Cytat:Vertragspartner außerhalb Deutschlands können sich das Guthaben ausschließlich per Paypal gemäß § 12 Abs. 2 auszahlen lassen.

ps. rowniez zlecilem wyplate pare godz. temu wiec poczekamy zobaczymy :-)


- mko101 - 26-09-2008 20:16

A no to teraz mnie ucieszyles :-> mój błąd ;-)


- RiPper - 27-09-2008 08:40

o ile dobrze kojarze to tam cos pisze ze wyplacaja 20 kazdego miesiaca czy jakos tak... a moze po 20 Tongue moj niemiecki nie jest za dobry a google tlumaczy tak ze lepiej zeby w ogole nie tlumaczyl xD


- mko101 - 27-09-2008 11:52

mTranslator.pl :-> tłumaczy do 90% poprawnie


- moody - 01-10-2008 16:42

Takie pytanko: W surfbarze mam 2 "statystyki":
1 to zarobione pieniądze, sa narysowane monety więc to jest jasne. A druga? Pytam bo mam 2.91 przy monetach, a w tej drugiej 0.08. I nie wiem co to jest. Prosiłbym o odpowiedź jeśli ktoś wie


- mko101 - 01-10-2008 16:52

Najprawdopodobniej pokazuje to zarobek w miesiącu. Bo u wszystkich zresetowało dzisiaj, a jest 1 :-| Ale kasa na koncie i tak została, bo pisze że we wrześniu zarobiłem ~9 euro, i w historii wypłat jest zlecona (na 26). Na początku się wystraszyłem, że mi konto zresetowali :->