Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Restock] Wasze Wygrane - Darmowy Restock ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-126)
+------ Wątek: [Zamknięty][Restock] Wasze Wygrane - Darmowy Restock ! (/Temat-Zamkniety-Restock-Wasze-Wygrane-Darmowy-Restock-2363)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wasze Wygrane - Darmowy Restock ! - tactlessczak27 - 27-02-2010 00:13

NO TO KURW! RESTOCK SORY ZA OFTOP
TO MOJA WYGRANA
[Obrazek: beztytuupd.png]
KUR KLIKAM PSP A WYPELNIAM DANE AUTOFILEM OK KLIKAM I TO SIE WYSWIETLA NIE PACZCIE NA GODZINE BO WYCIAGLEM TO Z HISTORI


RE: Wasze Wygrane - Darmowy Restock ! - Gien - 27-02-2010 00:13

jeszcze jedno
sorry ze tak duzo pisze w tym temacie ale jestem wkur.....
chcialbym zeby byl jeszcze jeden taki restock jak te ostatnie i zeby wszystko ladnie chodzilo
a nowy sposob wybierania nagrod zeby wszedl w zycie w kwietniu


RE: Wasze Wygrane - Darmowy Restock ! - rj7rad - 27-02-2010 00:14

Cytat:oplacalo sie mass effect 2?

Lepsze to niż nic, nie? Big Grin


RE: Wasze Wygrane - Darmowy Restock ! - pespe - 27-02-2010 00:16

Lol Kur#$ kto ich zrobił ;/ na Chu* takie restocki nie ma takiego oo...


RE: Wasze Wygrane - Darmowy Restock ! - Axe4211 - 27-02-2010 00:18

tactlessczak27 miałem dokładnie to samo....wkurwiony na maxa


RE: Wasze Wygrane - Darmowy Restock ! - DonHoracy - 27-02-2010 00:20

Nie róbcie spamu! To nie temat od tego. Macie zdjęcia zamówienia? To dajcie a jak nie to nie piszcie. Od dyskusji macie temat w newsach.


RE: Wasze Wygrane - Darmowy Restock ! - carlos212 - 27-02-2010 00:20

Miałem taki sam błąd jak tactlessczak27. Na początku wszystko ładnie chodziło. Próbowałem kupic psp, kilka koszulek, notes i nawet to "coś" na telefon za 35 ptz. Taki błąd i inny (error na białym tle) wyskoczył mi kilka razy a ta nagroda za 35 ptz była bardzo długo dostępna więc nie ma mowy o skończeniu się towaru. Masakra ;(


RE: Wasze Wygrane - Darmowy Restock ! - Admin - 27-02-2010 00:21

PROSZĘ W TYM TEMACIE WKLEJAĆ WYŁĄCZNIE ZDJĘCIA WYGRANYCH KOMENTARZE ODNOŚNIE RESTOCKU PROSZĘ KIEROWAĆ TUTAJ : http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=2378


RE: Wasze Wygrane - Darmowy Restock ! - max18 - 27-02-2010 00:26

Już go miałem ;/ ipod touch8 gb a tu chuj ;/ ale udało się jeszcze aliena zdjąć ^^
[Obrazek: 349e0ec033.jpg]


RE: Wasze Wygrane - Darmowy Restock ! - Tech - 27-02-2010 00:34

Hmm, mi się chyba udało zamówić skina na Ipoda. Co prawda nie wyświetliło się potwierdzenie, ale po kliknięciu w inną nagrodę pojawił się napis "Sorry you've already redeemed!"